Snowboard

       A co jeśli jesteś fanem deski snowboardowej? Doskonała zabawa na śnieżnym puchu wymaga fajnej deski, najlepiej od znanych producentów tj. Burton, Head, Salomon, Nidecker czy Raven.

Deski snowboardowe damskie, deski snowboardowe męskie i unisex, buty snowboradowe,  wiązania snowboardowe oraz niezbędne dodatki - to wszystko możesz nabyć w sklepie  narciarskim i snowboardowym HappySki.

Zadowoleni klienci zawsze do nas wracają, a to pozwala nam coraz sprawniej piąć się w górę w obsłudze i profesjonalnym doradztwie. 

Podkategorie

 • Deski snowboardowe

  Deska snowboardowa pozwala na niesamowitą przyjemność jazdy na stoku i doskonałą zabawę w parku. Dla tych, którzy kochają ten sport, przygotowaliśmy ofertę bardzo dobrych snowboardów. Z nową deską snowboardową zaprzyjaźnisz się bardzo szybko. Lekki drewniany rdzeń, wzmocniony karbonowy profil lub super wytrzymała karbonowa powłoka – to atuty, które mogą bardzo Cię zainteresować.

  Z pomocą miłych doradców pracujących w HappySki - możesz dopasować do swoich potrzeb odpowiedni profil deski. W ofercie posiadamy deski dla snowboardzistek i snowboardzistów o różnych umiejętnościach jazdy. Dobrze wybrana deska pozwoli Ci przyjemnie spędzić czas na stoku.

  Zapraszamy do sklepu narciarskiego i snowboardowego HappySki.

 • Deski snowboardowe...
 • Buty snowboardowe
 • Buty snowboardowe używane
 • Wiązania snowboardowe

Jest 59 produktów.

Pokazano 1-59 z 59 pozycji

Aktywne filtry