Deska snowboardowa Raven Relict 2022
search
 • Deska snowboardowa Raven Relict 2022

Deska snowboardowa Raven Relict 2022

850,00 zł
 • Deska snowboardowa dla początkujących i średnio zaawansowanych
 • Doskonała zabawa i relaks na stoku
 • Profil Flatrocker
 • Poplar Wood Core 
 • ABS Sidewall
 • Doskonała jazda w każdych warunkach
Długość: 161
Ilość
Kraków, ul. Dąbska 18 d/lu 16

To druga odsłona wersji Raven Relict w nieco jaśniejszej szacie graficznej. Deska snowboardowa Raven Relict 2022 posiada te same atuty - co kuzynka Rental. Gwarantuje doskonałą jazdę, wysoką przyjemność i zadowolenie z nauki. Jej rdzeń został skonstruowany w technologii Poplar Wood Core, dzięki czemu jest wyjątkowo lekka.

Lekkość deski sprawia, że dłużej możesz jeździć na stoku, ponieważ szkolenie umiejętności odbywać się będzie przy mniejszym wydatku energetycznym. Ten model doskonale sprawdzi się zarówno dla średnio zaawansowanych jak i początkujących snowboardzistów. Miękki flex z pewnością wspomoże rozwój sportowych umiejętności, co stanowi wielki atut dla osób chcących rozpocząć uprawianie zimowego sportu na stoku.

Wyróżnikiem tego modelu jest bardzo dobrze przemyślany kształt - stanowiący idealny zestaw cech skierowanych dla średnio zaawansowanych. Spotkamy tu profil flatrocker, czyli płaską część pomiędzy wiązaniami, która powoduje dużo lepsze trzymanie krawędzi i kontakt z podłożem - niż ma to miejsce w przypadku full rockera. Przód i tył deski zaprojektowano z rockerem - dzięki, któremu snowboardzista ma bardzo dobrą sterowność i zwrotność.

Deska snowboardowa Raven Relict posiada jeszcze jeden ważny atut. Jest nim zewnętrzna struktura, którą zaprojektowano z policarbonowego materiału. Każdy miłośnik tego sportu doceni wysoką ochronę przed zarysowaniami, bowiem policarbonowy laminat jest super wytrzymały, a co bardzo istotne dużo mniej szkodliwy dla środowiska naturalnego, niż tradycyjnie stosowane lakiery typu topsheet.  Ta struktura sprawia, że otrzymujesz produkt o bardzo wysokiej trwałości na zarysowania oraz opracowany w zgodzie z dbałością o środowisko. Technologia laminatu Biax Fiberglass oferuje dodatkową stabilność oraz większą sztywność skrętną w porównaniu do tradycyjnych laminatów.

W budowie deski spotkamy także True Twin Shape oraz ABS Sidewall. Konstrukcja ABS Sidewall odpowiada za przenoszenie mocy na krawędzie oraz lepsze tłumienie drgań.

Zobacz także model Raven Relict Rental 2022.

Największe atuty modelu:

 • Profil Flatrocker, rocker ułatwiający sterowanie i płaska część odpowiedzialna za bardzo dobre trzymanie krawędzi.
 • Drewniany rdzeń - lekka konstrukcja z wykorzystaniem topoli, sprawia, że dłużej możesz jeździć bez zmęczenia.
 • Powłoka carbonowa o bardzo wysokiej trwałości na uszkodzenia.
 • True Twin Shape - czyli jest 100% symetryczna, flex jest równy, taliowanie jest podwójnie progresywne, a czubek i ogon mają dokładnie taką samą szerokość.
 • ABS Sidewall, ścianki boczne są nachylone pod kątem 30%, co powoduje lepsze przenoszenie mocy oraz mniejsze wibracje.

Specyfikacja deski snowboardowej

Długość: 161 cm

Rodzaj: Allmountain/Freestyle

Budowa: Sidewall/Sandwich

Kształt: True Twin Shape

Ślizg: Extruded IS4400 (tłoczony)

Talia: 295-256-295

Profil: Flatrocker

Flex: Medium - Soft

Promień skrętu: 9,1 m

Model: bez wiązania

Raven