Wypożyczalnia nart i snowboardów Kraków

Zapraszamy do wypożyczalni nart i snowboardów HappySki Kraków. Oferujemy: narty, deski snowboardowe, buty narciarskie i snowboardowe, które możesz wypożyczyć dla siebie i Twoich bliskich. Oferujemy sprzęt bezpieczny, sprawdzony i zawsze po profesjonalnym serwisie. U nas możesz również skorzystać w wypożyczenia dodatków: kasków, kijków narciarskich, a nawet gogli. A co najważniejsze doświadczeni i uprzejmi doradcy, pomogą Ci dobrać odpowiednie wyposażenie na śnieżne szaleństwo.

Jeśli nie chcesz czekać w kolejkach pod stokiem i pragniesz być dobrze przygotowany na wyjazd zaglądnij do wypożyczalni sprzętu narciarskiego HappySki Kraków. Znajdziesz tu nie tylko bogatą ofertę wynajmu sprzętu narciarskiego, ale również atrakcyjne ceny. Sprawdź ofertę, dopasuj do swoich potrzeb i rozpocznij aktywny wypoczynek na stoku!

A jeśli masz ochotę spróbować czegoś nowego - wypożyczalnia nart HappySki zaprasza po narty biegowe. Narty biegowe to doskonały pomysł na zimową aktywność. To przyjemna, zdrowa i bezpieczna forma narciarstwa. A co więcej - narty biegowe nie wymagają szczególnych przygotowań i szkoleń - są bardzo intuicyjne.

Kontakt:


ul. Dąbska 18 d/Lu 16, 31-572 Kraków
tel: 726 525 625
e-mail: krakow@happyski.pl

Cennik wynajmu sprzętu narciarskiego

Rodzaj sprzętu

Kategoria

Cena za dobę
Narty Dziecięce do 130cm 30 zł
Narty Standard 30 zł
Narty Premium 50 zł
Buty narciarskie Standard 20 zł
Zestaw Standard Narty+Buty 40 zł
Zestaw Premium Narty+Buty+ Kijki 60 zł
Narty VIP (min. 3 doby) 80 zł
Deska Snowboardowa Standard 50 zł
Buty Snowboardowe Standard 20 zł
Zestaw snowboardowy Deska+Wiązanie+Buty 60 zł
Kask / gogle Standard 10 zł
Kijki narciarskie Standard 10 zł
Narty biegowe Narty+Buty+Kijki 50 zł

 

Jak wynająć sprzęt narciarski?

Do wypożyczenia wystarczy tylko jeden dokument tożsamości ze zdjęciem. Może to być dowód osobisty, legitymacja szkolna/studencka lub prawo jazdy. Dla studentów po okazaniu ważnej legitymacji udzielamy 10 %. Aby dowiedzieć się więcej nt. wynajmu sprzętu narciarskiego i snowboarowego zapoznaj się z poniższymi dokumentami.
Specjalne oferty wynajmu sprzętu dla większych grup.