Wiązania snowboardowe

Wiązania snowboardowe to bardzo ważny element wyposażenia, który łączy buty z deską i pozwala na bezpieczną jazdę. Jeżeli chcesz zakupić wiązania snowboardowe, powinieneś dopasować je do swoich umiejętności oraz do snowboardu i wybrać odpowiedni fleks. I tak możesz wybrać miękkie, średnie lub twarde, ale należy wziąć pod uwagę, że w twardych wiązaniach możesz nie wykorzystać ich pełnych możliwości. Zdecydowana większość riderów wybiera modele o niskim i średnim flex, które pozwalają na wysoki komfort podczas szusowania.

Wiązania klasyczne i z szybkim zapinaniem

Podczas przygotowywania się do jazdy odgrywają istotną rolę. Możliwości zapinania zapewniają nam różne systemy konstrukcyjne i tak wyróżnia się kilka odmian. Najczęstsze z nich to wiązania snowboardowe klasyczne lub z systemem rear entry. Te pierwsze opierają się o zapięcie za pomocą pasków i są to modele najczęściej spotykane typu strap-in, które charakteryzuje bardzo łatwy sposób zapinania. Natomiast drugie wyróżnia odpowiednia budowa, pozwalająca na bardzo duże odgięcie highback`ów i umożliwia szybkie zapięcie.

W naszej ofercie dostępne są zarówno produkty z systemem klasycznym, jak i z tzw. fastec odpowiednie dla początkujących oraz średnio zaawansowanych snowboardzistów. Oferowane produkty to lekkie i trwałe wiązana snowboardowe męskie oraz wiązania snowboardowe damskie, które charakteryzują się dodatkowo ciekawym i kolorowym designem. Szeroki wybór modeli sprawi, że każdy snowboardzista może odnaleźć odpowiedni model dla siebie.

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry