Buty snowboardowe

Buty snowboardowe to kolejny z ważnych elementów wyposażenia ridera. Choć nie ulega wątpliwości, że ich rola jest znaczniej mniejsza niż deski. Jednak to one będą chroniły nasze stopy podczas nauki i jazdy na stoku i warto im poświęcić odrobinę uwagi.

Podczas wyboru butów snowboardowych należy przede wszystkim kierować właściwym doborem rozmiaru oraz parametrami odpowiednimi do naszych umiejętności. W zależności od stylu jazdy: freestyle, all mountain czy freeride buty trzeba dobrać do naszych upodobań. Flex podobnie jak w innym zimowym sprzęcie oznacza poziom twardości. Reasumując: rozmiar i flex to podstawa. Buty do deski jednak niekoniecznie mogą pokrywać się rozmiarem z naszym codziennym obuwiem. Każdy z producentów może mieć trochę różne oznaczenia. Dlatego zapraszamy abyś udał się do naszego specjalistycznego sklepu.

Buty na snowboard z szybkim sznurowaniem

W zasadzie tradycyjne sznurówki można polecić niejednemu riderowi. Mają one swoje zalety, ale potrafią być kłopotliwe. Tu z pomocą przychodzą technologie, a w nich opatentowane BOA. Jednak są także nazwy systemów, których działanie również opiera się na szybkim sznurowaniu, a ich nazwy są nieco odmienne: MOZ, ATOP, TGF. Bardzo doceniane szybkie sznurowanie może mieć także podwójny system dopasowania buta, czyli poza zapięciem stopy także dopasowanie boczne do łydki.

Nowe buty snowboardowe damskie i męskie

Oferowane w naszym sklepie buty snowboardowe to produkty o bardzo pożądanych dla wielu riderów cechach. To modele zapewniające wysoką jakość, wygodę i wzbogacone w przyjazne technologie. I są to m.in. termoformowalna 3D wkładka buta wewnętrznego czy wspomniany system ułatwiający szybkie sznurowanie.  To produkty, które nadają się zarówno dla średnio zaawansowanych, jak i początkujących miłośników desek, a na dodatek są w trochę przystępniejszej cenie. To co proponujemy w naszym sklepie to starannie dobrana oferta nowych butów dla snowboardzistów.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry