Wiązanie snowboardowe Pathron CT Carbon
search
  • Wiązanie snowboardowe Pathron CT Carbon

Wiązanie snowboardowe Pathron CT Carbon

590,00 zł

Buty snowboardowe męskie

Flex: średnio-twardy

Baza z miękką wyściółką

Regulowany pedał gazu

Rozmiar: L/XL
Ilość
W magazynie

Wiązanie snowboardowe Pathron CT Carbon to połączenie solidnych elementów i sprytnych rozwiązań, które zapewniają snowboardziście optymalne dostosowanie i kontrolę nad deską. Pathron CT Carbon będzie idealny dla średnio i zaawansowanych sportowców. Solidne i lekkie wiązanie, w którym zastosowano połączenie kompozytowych części z aluminiowymi wytrzymałymi pompkami. To model z klasycznym zapinaniem ale jednocześnie oferuje wszystko co najlepsze dla ridera.  Odkryj zalety tego modelu.

Po pierwsze to wysoka jakość, która zapewnia długie użytkowanie. W bazie wiązania zastosowano tworzywo wzmocnione włóknem szklanym w 30%, co zdecydownia wzmacnia sztywność i jakość modelu. Kolejne plusy znajdziemy w budowie. Highbacki o asymetrycznym kształcie posiadają beznarzędziową regulację pochylenia łyżki oraz możliwość regulacji ustawienia kąta względem podstawy wiązania tzw. regulacja obrotu. (Rotation Adjustment).

Wiązanie snowboardowe Pathron CT Carbon ma przyjazny dla użytkownika Multi Cap-Strap, który daje dwie możliwości zapięcia buta. Klasycznie od góry lub z przodu buta, co jest bardzo dobrym rozwiązaniem, ponieważ zdecydowanie lepiej trzyma i zapobiega przesuwaniu się buta. Ponadto strap jest wykonany w technologii 3D, a jego waga jest maksymalnie zredukowana, a dzięki temu bardzo dobrze przylega do butów snowboardowych. Co więcej, kształt 3D eliminuje punkty ucisku dla większego komfortu. Wiązanie CT Carbon posiada także wkładkę wykonaną z komfortowej pianki EVA o podwójnej gęstości.

Charakterystyka wiązania snowboardowego Pathron CT Carbon:

  • Styl jazdy: all mountain/ freestyle.
  • Wysokiej jakości aluminiowe klamry.
  • Asymetryczne highbacki, z możliwością rotacji i beznarzędziową regulacją pochylenia łyżki.
  • Baza: wykonana z tworzywa i wzmocniona włóknem szklanym w 30%.
  • Wkładka: miękka wyściółka wykonana z pianki EVA,  na całości podstawy dla najlepszej amortyzacji.
  • Regulowany pedał gazu.
  • Wiązanie jest kompatybilne z deskami z systemem 4x4.

Pathron