Deska snowboardowa Raven Relict Rental
search
  • Deska snowboardowa Raven Relict Rental

Deska snowboardowa Raven Relict Rental

850,00 zł
  • Deska snowboardowa dla początkujących i średnio zaawansowanych
  • Doskonała zabawa i relaks na stoku
  • Długość: 159 Wide
Długość: 159
Ilość
Kraków, ul. Dąbska 18 d/lu 16

Doskonała jazda i przyjemność z nauki - to oferuje deska snowboardowa Ravel Relict Rental. Wyjątkowo lekka - za sprawą rdzenia z topoli.  Lekkość deski sprawia, że dłużej możesz jeździć na stoku, ponieważ szkolenie umiejętności odbywać się będzie przy mniejszym wydatku energetycznym. Ten model doskonale sprawdzi się zarówno dla średnio zaawansowanych jak i początkujących snowboardzistów. Miękki flex z pewnością wspomoże rozwój sportowych umiejętności, co stanowi wielki atut dla osób chcących rozpocząć uprawianie zimowego sportu na stoku.

Wyróżnikiem tego modelu jest bardzo dobrze przemyślany kształt - stanowiący idealny zestaw cech skierowanych dla średnio zaawansowanych. Spotkamy tu profil flatrocker, czyli płaską część pomiędzy wiązaniami, która powoduje dużo lepsze trzymanie krawędzi i kontakt z podłożem - niż ma to miejsce w przypadku full rockera. Przód i tył deski zaprojektowano z rockerem - dzięki, któremu snowboardzista ma bardzo dobrą sterowność i zwrotność.

Deska snowboardowa świetnie się sprawdzi poza stokiem. Jeśli chcesz spróbować swoich sił także w innym miejscu - ten model idealnie poradzi sobie w każdych warunkach.

A co jeszcze ciekawego w modelu deski snowboardowej Raven Relict? Zewnętrzna struktura, którą zaprojektowano z policarbonowego materiału. Każdy miłośnik tego sportu doceni wysoką ochronę przed zarysowaniami, bowiem policarbonowy laminat jest super wytrzymały, a co bardzo istotne dużo mniej szkodliwy dla środowiska naturalnego, niż tradycyjnie stosowane lakiery typu topsheet.  Ta struktura sprawia, że otrzymujesz produkt o bardzo wysokiej trwałości na zarysowania oraz opracowany w zgodzie z dbałością o środowisko. Techonoligie High Density i Biax Fiberglass oferują dodatkową stabilność oraz większą sztywność skrętną w porównaniu do tradycyjnych laminatów.

W budowie deski spotkamy jeszcze True Twin Shape oraz ABS Sidewall. Konstrukcja ABS Sidewall odpowiada za przenoszenie mocy na krawędzie oraz lepsze tłumienie drgań.

Największe atuty modelu:

  • Profil Flatrocker, rocker ułatwiający sterowanie i płaska część odpowiedzialna za bardzo dobre trzymanie krawędzi.
  • Drewniany rdzeń i lekka konstrukcja sandwitch z wykorzystaniem topoli, sprawia, że dłużej możesz jeździć bez zmęczenia.
  • Powłoka carbonowa o bardzo wysokiej trwałości na uszkodzenia.
  • True Twin Shape -czyli jest 100% symetryczna, flex jest równy, taliowanie jest podwójnie progresywne, a czubek i ogon mają dokładnie taką samą szerokość.
  • ABS Sidewall, ścianki boczne są nachylone pod kątem 30%, co powoduje lepsze przenoszenie mocy oraz mniejsze wibracje.
  • Wersja Wide - szersza talia, dzięki której buty nie wystają poza krawędź.

Specyfikacja deski snowboardowej

Długość: 159 Wide

Rodzaj: Allmountain/Freestyle

Budowa: Sidewall/Sandwich

Kształt: True Twin Shape

Ślizg: Extruded IS4400 (tłoczony)

Talia: 312 - 264 - 312 mm

Profil: Flatrocker

Flex: Medium - Soft

Promień skrętu: 7 m

Model: bez wiązania

Raven