Deska snowboardowa Pathron Sensei Carbon
search
  • Deska snowboardowa Pathron Sensei Carbon

Deska snowboardowa Pathron Sensei Carbon

999,00 zł
  • Deska snowboardowa dla średnio oraz zaawansowanych
  • Profil: camroker i ślizg: sintered
  • Flex: średni
  • Świetny pop, wzmocnienie Carbon Stringers
Długość: 150
Ilość
Kraków, ul. Dąbska 18 d/lu16

Oto model dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych - deska snowboardowa Pathron Sensei Carbon. Wzbogacona o ślizg sintered szybki, spiekany i charakteryzujących się najwyższą jakością. To rewelacyjny model, który zadowoli niejednego wymagającego ridera. Dlaczego "Senei" - to nazwa z języka japońskiego oznaczająca nauczyciela. Ten snowboard jest synonimem doskonałości i umożliwi Ci niezwykłe postępy w jeździe z roku na rok gdziekolwiek go zabierzesz. Ma w sobie jakość, którą odczujesz jadąc po stoku i w puchu.

Precyzja i 100% ręczna robota, w której połączono dwa rodzaje drewna: lekką topolę i listwy dębu tasmańskiego, a wszystko po to by osiągnąć wysoką jakość  i pop. Mistrzowskie wykonanie, a dla Ciebie  fantastyczna jazda to właśnie zapewni deska snowboardowa Pathron Sensei Carbon. To wszechstronny model o nieograniczonych możliwościach z ciekawą grafiką, a miękki fleks wywoła uśmiech na twarzy. Docenisz go za przyjemną jazdę i konstrukcję - camroker. Ten profil odpowiedzialny jest za bardzo dobre trzymanie krawędzi. Camroker także poradzi sobie w kopnym śniegu. Jego budowa opiera się o micro camber pomiędzy wiązaniami oraz rocker na dziobie i na ogonie.

A co więcej wyjątkowego znajdziesz w tym modelu?  Snowboard Pathron Sensei Carbon jest wzmocniony dwoma paskami karbonowymi (Carbon Stringers) oraz honeycomb, by poprawić pop i sztywność skrętną i nadać większej lekkości.  Dlatego jest bardzo dobry do trików, do parku i do butteringu. Konstrukcja Twin Shape i wysokiej jakości powłoka Biax Fiberglass oraz oczywiście ABS Sidewall, które sprzyja riderowi w trakcie jazdy i pomaga w przenoszeniu mocny. 

Największe atuty modelu:

  • Połączenie profilu camroker i kształtu Twin Shape.
  • Przeznaczona dla średnio zaawansowanych oraz zaawansowanych.
  • Powłoka z włókna szklanego, zastosowano tkaninę Biax Fiberglass.
  • Deska posiada dodatkowe wzmocnienie paskami karbonowymi, co zapewnia jej świetny pop, dzięki temu jest idealna do snowpaku.
  • Dla wymagających - świetny i szybki ślizg.

Specyfikacja deski snowboardowej Pathron Sensei Carbon:

Długość:  150 cm, 153 cm, 159 cm 

Rodzaj: freestyle

Budowa: Sidewall/Sandwich dodatkowo zastosowano wzmocnienie: Carbon Stringers, Hardened Steel Edges

Kształt:  Twin Shape

Ślizg: Sintered (spiekany ślizg najwyższej jakości) IS 7200 

Profil: Camrocker

Flex: Medium

Model: bez wiązania

Długość 150 cm 153 cm  155 cm  159 cm
Promień: 7,6 7,7 7,8 8
Taliowanie 292-249-292 294-250-294 296-251-296 303-256-303

Pathron