Deska snowboardowa Raven Venus 2022
search
  • Deska snowboardowa Raven Venus 2022

Deska snowboardowa Raven Venus 2022

800,00 zł
  • Deska snowboardowa damska
  • Dla początkujących i średnio zaawansowanych
Długość: 141
Ilość
Kraków, ul. Dąbska 18 d/lu 16

Deska snowboardowa Raven Venus 2022 ma bardzo atrakcyjną szatę graficzną i przyciągnie oko niejednej snowboardzistki. Za sprawą miękkiego flexu będzie odpowiednim wyborem dla początkujących. Jest bardzo lekka, a to osiągnięto dzięki zastosowaniu rdzenia z topoli, jako głównego budulca deski. Ponadto jest elastyczna i doskonale nadaje się do zabawy. Deska snowboardowa Raven Venus jest sterowna i bardzo dobrze reaguje na polecenia, a jej miękkość ucieszy riderkę pragnącą rozwijać swoje zdolności. To doskonały wybór, szczególnie dla tych, którzy zastanawiają się czy wolą: park, puch czy stok.

Zaprojektowano ją w profilu flatrocker. To budowa, w której odcinek pomiędzy wiązaniami jest płaski, a na czubku i na piętce zastosowano rocker. Część płaska jest odpowiedzialna na za dobre trzymanie krawędzi, a rocker na dziobie i ogonie skraca długość kontaktu ze śniegiem i zapewnia zwrotność, dzięki czemu użytkowniczka otrzymuje bardzo sterowną i zwinną deskę. Taka konstrukcja jest idealna do rozwijania dalszych umiejętności.

Jej atutem jest także specjalna Technologia High Density Biax Fiberglass - poliwęglowa powłoka, która otula całą konstrukcję. Bardzo trwała, odporna na zarysowania i przede wszystkim wykonana w zgodzie z dbałością o naszą planetę. Zastosowanie policarbonowej powłoki sprawie, że riderka może dłużej cieszyć się jej estetycznym wyglądem i posiada produkt przyjazny dla środowiska. Ta powłoka to także dodatkowe wzmocnienie i lepsza sztywność.

Największe atuty modelu:

  • Profil Flatrocker, rocker ułatwiający sterowanie i płaska część odpowiedzialna za bardzo dobre trzymanie krawędzi.
  • Drewniany rdzeń i lekka konstrukcja sandwitch z wykorzystaniem topoli, sprawia, że dłużej możesz jeździć bez zmęczenia.
  • Powłoka Biax Fiberglass o bardzo wysokiej trwałości na uszkodzenia, wzmacniająca konstrukcję i zapewniająca świetną sztywność skrętną.

Specyfikacja deski snowboardowej

Długość: 141

Rodzaj: Allmountain/Freestyle

Budowa: Sidewall/Sandwich

Kształt: True Twin Shape

Ślizg: Extruded IS4400 (tłoczony)

Powłoka: High Density Biax Fiberglass

Talia: 280 - 234 - 280 mm

Profil: Flatrocker

Flex: Soft

Promień skrętu: 5,5 m

Model: bez wiązania

Raven