Deska snowboardowa Raven Laura 2022
search
  • Deska snowboardowa Raven Laura 2022

Deska snowboardowa Raven Laura 2022

850,00 zł
  • Deska snowboardowa damska
  • Profil Camroker
Długość: 151
Ilość
Kraków, ul. Dąbska 18 d/lu 16

Deska snowboardowa Raven Laura 2022 to klasyczny snowboard, który idealnie nadaje się do jazdy przez cały sezon. Deska na profilu camroker sprawdzi się bardzo dobrze na przygotowanym stoku, jak również zapewni doskonałą zabawę w snowparku.

Camroker - bo o nim mowa to mikro camber pomiędzy wiązaniami połączony z rockerem na dziobie i na ogonie. Dzięki temu użytkownik otrzymuje bardzo dobre trzymanie krawędzi. A co najważniejsze dla snowboardzistki - taka konstrukcja profilu deski snowboardowej sprawia, że doskonale zachowuje się w trudnych warunkach i kopnym śniegu. Lepsze odczucie krawędzi do śniegu to zwiększona kontrola podczas jazdy, a w dodatku snowboardzistka otrzymuje korzystną zwrotność. 

Flex w snowbordzie jest średnio-miękki i będzie bardzo dobrym wyborem dla snowboardzistki o początkowych oraz średnio zaawansowanych umiejętnościach. Deska o takim flex ucieszy każdą osobę pragnącą rozwijać swoje zdolności, ponieważ  pozwala na uzyskanie szybkich postępów z nauki i dużej przyjemności z jazdy.

Deska snowboardowa Raven Laura 2022 zbudowana jest w konstrukcji Directional Twin Shape. Oznacza to, że szerokość przodu i tyłu deski jest taka sama, ale dziób jest dłuższy niż ogon. W takiej budowie wstawki wiązania są cofnięte, flex jest równy, a taliowanie radialne.

Największe atuty modelu:

  • Profil Camrocker, rocker ułatwiający sterowanie i micro camber odpowiedzialny za  trzymanie krawędzi.
  • Drewniany rdzeń i lekka konstrukcja sandwitch, sprawia, że dłużej możesz jeździć bez zmęczenia.
  • Średnio-miękki flex to przyjemność z jazdy i świetna zabawa w parku.

Specyfikacja deski snowboardowej

Długość: 148 cm

Stan: nowy

Rodzaj: Allmountain/Freestyle

Budowa: Poplar Wood Core

Kształt: Directional Twin Shape

Ślizg: Extruded IS4400 (tłoczony)

Talia: 286 - 241 - 286 mm

Profil: Camrocker

Flex: Medium-soft

Promień skrętu: 5,8 m

Model: bez wiązania

Raven