Deska snowboardowa Raven Style Pink 2022
search
  • Deska snowboardowa Raven Style Pink 2022

Deska snowboardowa Raven Style Pink 2022

800,00 zł
  • Deska snowboardowa damska
  • Profil Flatrocker
  • Tkanina Biax Fiberglass
Długość: 144
Ilość
Kraków, ul. Dąbska 18 d/lu 16

Deska snowboardowa Raven Style Pink jest uniwersalną deską, która pozwoli Ci na satysfakcjonujące postępy w nauce. Przeznaczona dla początkujących i średnio zaawansowanych z miękkim flexem. Jej atutem jest powłoka Biax Fiberglass otulająca rdzeń deski i dodająca jej sprężystości. Nie musisz się zastanawiać, czy chcesz jeździć na stoku czy zdobywać umiejętności w parku, jej konstrukcja zapewni Ci przyjemną jazdę w każdym miejscu.

Profil flatrocker powoduje, że deska jest bardzo zwinna i doskonale nadaje się do trików w parku. Flatrocker to profil, w którym część pomiędzy wiązaniami jest płaska, a czubek i ogon posiadają rocker. Taka budowa zapewnia snowboardzistce bardzo dobre trzymanie krawędzi. Profil ten ma o wiele lepszą zwrotność, niż w deska z camberem. Rocker w desce  w przedniej i tylnej części ułatwia skręcanie.

Jej budowa z wykorzystaniem True-Twin-Shape czyli równego flex, symetrycznego kształtu oraz budowa z wykorzystaniem drewna topoli sprawi snowboardzistce bardzo dużą radość z jazdy. Poplar Wood Core, czyli drewniany rdzeń - to bardzo duży atut produktu, bowiem podczas jazdy użytkownik wykorzystuje mniej siły, mniej odczuwa zmęczenie i dzięki temu, może znacznie dłużej jeździć na desce.

Największe atuty modelu:

  • Profil flatrocker, rocker ułatwiający sterowanie i płaska część odpowiedzialna za bardzo dobre trzymanie krawędzi.
  • Miękki flex - odpowiedni do wykonywania trików.
  • Drewniany rdzeń i lekka konstrukcja sandwitch z wykorzystaniem topoli, sprawia, że dłużej możesz jeździć bez zmęczenia.
  • Powłoka Biax Fiberglass o bardzo wysokiej trwałości na uszkodzenia, wzmacniająca konstrukcję i zapewniająca świetną sztywność skrętną.
  • True Twin Shape -  100% symetryczna, flex jest równy, taliowanie jest podwójnie progresywne, a czubek i ogon mają dokładnie taką samą szerokość.

Specyfikacja deski snowboardowej

Długość: 144 cm, 147 cm, 150 cm

Rodzaj: Allmountain/Freestyle

Budowa: Sidewall/Sandwich

Kształt: True Twin Shape

Ślizg: Extruded IS4400 (tłoczony)

Powłoka: High Density Biax Fiberglass

Talia: 282-237-282 / 285-240-285 / 287-247-297

Profil: Flatrocker

Flex: Soft

Promień skrętu: 6 m / 6,5 m / 7,7 m

Model: bez wiązania

Raven