Deska snowboardowa Raven Solid Classic
search
 • Deska snowboardowa Raven Solid Classic

Deska snowboardowa Raven Solid Classic

929,00 zł
 • Snowboard męski
 • Odpowiednia dla osób ceniących zabawę i snowpark
 • Przyjemny profil flatrocker dla początkujących fanów snowboardu, ale także średnio zaawansowanych
 • Flex: średnio-miękki
Długość: 152
Ilość
Kraków, ul. Dąbska 18 d/lu16

Deska snowboardowa Raven Solid Classic przypadnie do gustu w szczególności początkującym i średnio zaawansowanym miłośnikom snowboardu. Jej profil flatrocker pozwala na łatwe zdobywanie nowych umiejętności. Flatrocker to konstrukcja opracowana dla tych, którzy pragną mieć stabilną naukę. Ta płaska część pomiędzy wiązaniami ma bardzo dobre trzymanie i zapewnia optymalny dla początkującego kontakt ze śniegiem. Rocker na dziobie i na ogonie to zwyczajnie łatwe skręcanie, co czyni ten profil idealny do zabawy w puchu. Czy to do snowparku, czy na stok to wersja all-mountain dla prawdziwego miłośnika różnego stylu jazdy. Za sprawą flex o charakterze średnio-miękkim snowboard Raven Solid Classic będzie pierwszorzędny dla wszystkich chcących się uczyć jazdy na krawędziach, czy trików w parku. Deska snowboardowa Raven Solid Classic zapewnia zwrotną i zwinną jazdę.

Raven wzmocnił ten model w powłokę wykonaną z wysoce odpornego włókna szklanego w wersji potrójnego splotu - czyli Triax Fiberglass. To nadaje jej ochronę i zapewnia desce Solid Classic jeszcze większą sztywność poprzeczną, w porównaniu do Biax Fiberglass.

Jedną z ważniejszych cech konstrukcji jest budowa z zastosowaniem drewna topoli, która wypełnia rdzeń deski oraz ABS Sidewall. Ta druga z kolei, często wykorzystywana w snowboardach z uwagi na swoje wysokie właściwości polegające na dobrym przenoszeniu mocy z pracy nóg na krawędzie. Z  pozostałych cech zastosowanych w budowie należy wymienić: symetryczność budowy, czyli True-Twin-Shape oraz ślizg Extruded, łatwy w naprawie i mało wymagający.

Dostępne  są długości w wersji Wide.

Największe atuty modelu:

 • Wyjątkowy styl z delikatnym drewnianym motywem.
 • Konstrukcja deski: odpowiedzialna za łatwiejszą naukę. Flatrocke czyli: rocker ułatwiający sterowanie i płaska część odpowiedzialna za bardzo dobre trzymanie krawędzi.
 • Drewniany rdzeń i lekka konstrukcja sandwitch z wykorzystaniem topoli, sprawia, że dłużej możesz jeździć bez zmęczenia.
 • Powłoka o bardzo wysokiej trwałości na uszkodzenia Triax Fiberglass.
 • True Twin Shape -  ten model jest w 100% symetryczny to znaczy: taliowanie jest podwójnie progresywne, a czubek i ogon mają dokładnie taką samą szerokość.
 • ABS Sidewall, ścianki boczne są nachylone pod kątem 30%, co powoduje lepsze przenoszenie mocy oraz mniejsze wibracje.
 • Długości z oznaczeniem W - oznaczają szerszą talię deski dla osób posiadających większe stopy.

Specyfikacja deski snowboardowej

Długość: 152 cm, 156 W, 159 W, 162 W, 168 W

Rodzaj: Allmountain/Freestyle

Budowa: Sidewall/Sandwich

Kształt: True Twin Shape

Ślizg: Extruded IS4400 (tłoczony)

Profil: Flatrocker

Flex: Medium - Soft

Model: bez wiązania

Długość 152 cm 156 cm W 159 cm W 162 cm W 168 cm W
Promień: 7,7 6,6 7 7,4 7,6
Taliowanie 287-247-287 310-262-310 312-264-312 314-266-314 319-268-319

Raven