Deska snowboardowa Raven Element 2022
search
  • Deska snowboardowa Raven Element 2022

Deska snowboardowa Raven Element 2022

900,00 zł
  • Deska snowboardowa męska
  • Doskonała przyczepność
  • X-Carbon pod drewnianym rdzeniem
Długość: 150
Ilość
Kraków, ul. Dąbska 18 d/lu16

Deska snowboardowa Raven Element 2022

Ta wszechstronna deska sprawdzi się w każdych warunkach. Uniwersalność to jej wielki atut. Doskonale się sprawdzi - bez względu na to czy jesteś na stoku czy w głębokim śniegu. Wyróżnia ją X-Carbon umieszczony tuż pod drewnianym rdzeniem. Zwiększa on wytrzymałość i stabilność. Dzięki świetnej inicjacji skrętów i najwyższej klasy przyczepności docenisz Raven Element za jej funkcjonalność.  Na desce snowboardowej Raven Element możesz śmigać i szaleć bez granic. 

Konstrukcja profilu camroker doskonale sprawdzi się dla tych co pragną większej prędkości. Camroker to konstrukcja łącząca mikro camber pomiędzy wiązaniami  z rockerem na dziobie i na ogonie. Dzięki temu użytkownik otrzymuje bardzo dobre trzymanie krawędzi. A co najważniejsze, taka budowa profilu deski snowboardowej sprawia, że deska doskonale zachowuje się w trudnych warunkach i kopnym śniegu. Lepsze odczucie krawędzi do śniegu to zwiększona kontrola podczas jazdy, a w dodatku snowboardzista otrzymuje korzystną zwrotność. 

Ponadto ten model wyposażono w doskonały laminat, będący super trwałą powłoką policarbonową.  Triax Fiberglass - bo o nim mowa to lekki laminat. Zapewnia on doskonałą sztywność skrętną i wzdłużną, świetny pop i reakcję. Użytkownik dzięki tej technologii otrzymuje deskę snowboardową wyraźnie lżejszą niż tradycyjnie laminowaną a w dodatku triax fiberglass zapewnia wzmocnienie i pozwala riderowi osiągnąć zwiększoną kontrolę nad jazdą. 

W budowie deski spotkamy także ABS Sidewall, którego zadaniem jest amortyzacja wstrząsów i lepsze przenoszenie mocy za krawędzie. Uzyskano to dzięki specjalnej konstrukcji, w której ścianki boczne są nachylone pod kątem 30%, a zastosowane produkty są najlepszej jakości.

Największe atuty modelu:

  • Profil camroker i bardzo dobre trzymanie krawędzi.
  • X-Carbon umieszczony pod rdzeniem dla większej stabilności.
  • Rdzeń drewniany z wykorzystaniem lekkiej topoli to większa przyjemność z jazdy i dłuższy czas spędzony na desce.
  • Powłoka Triax Fiberglass - lekki i super wytrzymały laminat.
  • True Twin Shape czyli symetryczność w 100%, flex jest równy, taliowanie jest podwójnie progresywne, a czubek i ogon mają dokładnie taką samą szerokość.
  • ABS Sidewall, ścianki boczne są nachylone pod kątem 30%, co powoduje lepsze przenoszenie mocy oraz mniejsze wibracje.

Specyfikacja deski snowboardowej

Długość: 150 cm / 153 cm

Rodzaj: Allmountain/Freestyle

Budowa: Sidewall/Sandwich

Kształt: True Twin Shape

Ślizg: Extruded IS4400 (tłoczony)

Talia: 292-246-292 / 293-247-293

Profil: Camroker

Flex: Medium 

Promień skrętu: 6,3 m / 6,5 m

Model: bez wiązania

Raven