Narty dla dzieci Head Supershape Team (II)
search
  • Narty dla dzieci Head Supershape Team (II)
  • Narty dla dzieci Head Supershape Team (II)

Narty dla dzieci Head Supershape Team (II)

350,00 zł
  • Narty używane dla dzieci

  • Dostępne różne rozmiary
Długość: 107
Ilość
Kraków, ul. Dabska 18 d/lu 16

Narty  dla dzieci Head Supershape Team II -  w innej szacie graficznej. Dominujące kolory: biały, niebieski, odcienie brązu. Taka gama kolorystyczna sprawia, że będą odpowiednie zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. Doskonale nadają się do nauki i szlifowania umiejętności.

Narty Head Supershape Team (II) posiadają odpowieni flex, aby ułatwić początkującemu sportowcowi rozpoczynanie skrętów oraz kontrolę nad nartami. Head to świetne narty dla dzieci, które polubi Twój maluch za doskonałą zabawę, jakiej może doświadczyć jeżdząc na nich na stoku. 

Narty Head Supershape Team zaprojektowano w konstrukcji Era 2.0, a taka budowa powoduje, że nauka przebiega przyjemnie i łatwo. Era 2.0 to odpowiednia geometria narty, promień skrętu oraz rocker. Za sprawą rokera, czyli uniesionego przodu nart - dziecko łatwo wchodzi w zakręty i ma nad nimi kontrolę.

Zamontowano na nich wiązania Head z siłą wypięcia DIN 0,75-4,5. Oznacza to, że mogą na nich jeździć dzieci o masie od 12 kg do 55 kg.

W trosce o bezpieczeństwo małych narciarzy informujemy, że narty są po profesjonalnym serwisie, są przygotowane do jazdy, a ich wiązania zostały sprawdzone.

Zachęcamy do przeczytania krótkiego poradnika nt. "Jakie narty wybrac dla dziecka".

Parametry techniczne dla długości:

Długość: 117 cm

Promień skrętu: 6,9

Taliowanie: 108-67-94

Wiązanie: Head [but z podeszwą  alpejską]

Stan: używane

Head