Narty dla dzieci Atomic Redster J2
search
  • Narty dla dzieci Atomic Redster J2
  • Narty dla dzieci Atomic Redster J2
  • Narty dla dzieci Atomic Redster J2

Narty dla dzieci Atomic Redster J2

340,00 zł
  • Narty używane dla dzieci
  • Uniwersalna szata graficzna
Długość: 70
Ilość
Kraków, ul. Dąbska 18 d/lu 16

Dla najmniejszych narciarzy Atomic przygotował topową wersję Redster J2 - w odpowiedniej dla dzieci konstrukcji. Te niezwyle urocze małe narty są świetnym rozwiązaniem dla maluchówn chcących rozpocząc edukację. Model ma wszystko, czego potrzebuje małe dziecko, aby  bezpiecznie i przyjemnie jeździć. 

Jedną z zalet jest specjalna strefa umieszczona pod wiązaniami, pozwalająca wyginać nartę, aby mieć odpowieni kontakt ze śniegiem. To technologia Bend-X. 

Ponadto w nartach Atomic Redster J2 spotkamy roker, który pozwoli na łatwiejsze inicjowanie skrętu. A niska waga nart zachęca do przyjemnej i dłuższej  nauki, ponieważ narty bez trudu dają się prowadzić.

W celu ochrony przed zniszczeniami narty są zabezpieczone specjalną, wytrzymałą powłoką, a uniwersalny motyw graficzny sprawia, że ich użytkownikami mogą być zarówno dziewczynki jak i chłopcy. 

Narty  Atomic Redster J2 wyposażone są w wiązania Marker z siłą wypięcia DIN 0,5-4,5. Takie wiązanie jest przeznaczone dla dzieci o masie od 10-55 kg. Wiązania pasują do butów z tradycyjną podeszwą alpejską.

W trosce o bezpieczeństwo małych narciarzy informujemy, że narty są po profesjonalnym serwisie, są przygotowane do jazdy, a ich wiązania zostały sprawdzone.

Stan nart jest bardzo dobry.

Zachęcamy do przeczytania krótkiego poradnika nt. "Jakie narty wybrać dla dziecka".

Parametry techniczne dla długości:

Długość: 70 cm

Wiązanie: Atomic [but z podeszwą alpejską]

Stan: używane

Atomic