Narty dla dzieci TecnoPro Skitty (II)
search
  • Narty dla dzieci TecnoPro Skitty (II)
  • Narty dla dzieci TecnoPro Skitty (II)
  • Narty dla dzieci TecnoPro Skitty (II)

Narty dla dzieci TecnoPro Skitty (II)

250,00 zł
  • Narty używane dla dzieci
  • Długość: 80 cm
  • Kolory: niebieski, biały, czerwony
Długość: 80
Ilość
Kraków, ul. Dąbska 18 d/lu 16

Dla małych, odważnych, uśmiechniętych miłośników białego puchu, firma TecnoPro przygotowała specjalną kolekcję z dziecięcą grafiką. Nic więc dziwnego, że uśmiechniety tygrysek przyciaga oko najmłodszych dzieci.

Narty dla dzieci TecnoPro Skitty  (II) będą właściwym wyborem, aby rozpocząć pierwsze przygody z narciarstwem. Ich uniwersalny design sprawia, że będą odpowiednie zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca. 

Charakteryzują się łatwym prowadzeniem i bardzo dobrą stabilnością. Miękka konstrukcja narty z odpowiednim flexem sprawia, że Twoja pociecha świetnie poradzi sobie na stoku i może doświadczyć wielkiej radości podczas zabawy na śnieżnym puchu.

Narty TecnoPro posiadają roker, który pozwoli na łatwiejsze i bezproblemowe wchodzenie w zakręty i bardzo dobrą stabilność. Te urocze deski dostarczają przyjemności z jazdy i zapewniają wspaniałą naukę i rozwój. Zewnętrzna warstwa jest bardzo odporna na zarysowania, co pozwala długo cieszyć się niezniszczoną szatą graficzną z uśmiechniętym tygrysem.

Wyposażone są w wiązania TechnoPro z siłą wypięcia DIN 0,75-4,5. Oznacza to, że mogą na nich jeździć dzieci o masie od 12 kg do 55 kg.

W trosce o bezpieczeństwo małych narciarzy informujemy, że narty są po profesjonalnym serwisie, są przygotowane do jazdy, a ich wiązania zostały sprawdzone.

Produkt marki TecnoPro - został wyprodukowany w Słowenii.

Zachęcamy do przeczytania krótkiego poradnika nt. "Jakie narty wybrac dla dziecka".

Parametry techniczne

Długość: 80 cm

Promień: 4,0

Taliowanie: 95-66-86

Wiązanie: TechnoPro 4,5  [but z podeszwą  alpejską]

Stan: używane

 

TECNOpro
194

Zobacz także