Narty dla dzieci Volkl Chica
search
  • Narty dla dzieci Volkl Chica
  • Narty dla dzieci Volkl Chica

Narty dla dzieci Volkl Chica

320,00 zł
  • Narty używane dla dzieci
  • Ceny są podane przy każdym rozmierze
  • Kolory: biały, róż, niebieski
  • Dostępne rozmiary: 70, 80, 90, 100, 110, 120, 130, 140
Długość: 80
Ilość
Kraków, ul. Dąbska 18 d/lu 16

Narty Volkl Chica to sprzęt zaprojektowany dla małych narciarek. Największym atutem jest miękki flex, który pozwala małemu dziecku na łatwą i przyjemną edukację narciarską.

Przyjemny rdzeń z Composite Core i odpowiednia geometria nart powodują, że dziecko sprawnie poradzi sobie podczas rozpoczynania swoich pierwszych skrętów i sterowania nartami. Narta dzięki technologii Composite Core jest bardzo lekka i elastyczna, co umożliwia poprawne zdobywanie pierwszych i kolejnych umiejętności narciarskich.

Narty Volkl Chica posiadają roker, który pozwoli na łatwe wchodzenie w zakręty i sprawi, że jazda na nich stanie się o wiele prostsza. Zewnętrzna warstwa jest bardzo odporna na zarysowania, co pozwala długo cieszyć się ich atrakcyjnym wyglądem. A zestawienie przyjemnych kolorów: bieli, różowego i błękitu przyciągnie oko niejednej  małej dziewczynki.

Narty wyposażone są w wiązania Marker z siłą wypięcia DIN 0,7-4,5. Oznacza to, że mogą na nich jeździć dzieci o masie od 12-55 kg. Wiązania pasują do butów z systemem Grip Walk oraz z tradycyjną podeszwą alpejską.

W trosce o bezpieczeństwo małych narciarzy informujemy, że narty są po profesjonalnym serwisie, są przygotowane do jazdy, a ich wiązania zostały sprawdzone.

Zachęcamy do przeczytania krótkiego poradnika nt. "Jakie narty wybrać dla dziecka".

Parametry techniczne dla długości:

Długość: 70 cm oraz 100 cm

Promień: 4,7  / 8,3

Taliowanie: 93-67-76 / 100-68-82 

Wiązanie: Marker  [but z podeszwą  alpejską oraz Grip Walk]

Stan: używane

 

Volkl
118472

Zobacz także