Narty dla dzieci Atomic Race 7 używane
search
  • Narty dla dzieci Atomic Race 7 używane
  • Narty dla dzieci Atomic XT
  • Narty dla dzieci Atomic XT

Narty dla dzieci Atomic XT

320,00 zł
  • Narty używane dla dzieci
  • Uniwersalna szata graficzna
Długość: 80
Ilość
Kraków, ul. Dąbska 18 d/lu 16

Narty dla dzieci Atomic XT  są dedykowane dla najmłodszych i pełnych energii małych dzieci, które pragną rozpocząć zabawę na stoku.  Ich uniwersalna szata graficzna sprawia, że może na nich jeździć zarówno dziewczynka jak i chłopiec. Umożliwiają szybszą jazdę i pozwalają na bardzo dobre postępy w narciarstwie, a to za sprawą sportowego charakteru oraz konstrukcji race.

Narty wzbogacone są o rocker, który pomaga Twojemu dziecku podczas zakrętów i sprawia, że jazda jest o wiele łatwiejsza. A ich dużym atutem jest niska waga - dzięki, której dziecko podczas nauki znacznie mniej odczuje zmęczenie. Jazda na nich sprawi najmłodszym wiele radości.  

W modelu Atomic Xt spotkamy także specjalną strefę umieszczoną pod wiązaniami, pozwalającą wyginąć nartę, aby mieć odpowieni kontakt ze śniegiem. To technologia Bend-X. 

Narty  Atomic XT  wyposażone są w wiązania Atomic z siłą wypięcia DIN 0,5-4,5. Takie wiązanie jest przeznaczone dla dzieci o masie od 10-55 kg. Wiązania pasują do butów z tradycyjną podeszwą alpejską.

W trosce o bezpieczeństwo małych narciarzy informujemy, że narty są po profesjonalnym serwisie, są przygotowane do jazdy, a ich wiązania zostały sprawdzone.

Stan nart jest bardzo dobry.

Zachęcamy do przeczytania krótkiego poradnika nt. "Jakie narty wybrać dla dziecka".

Parametry techniczne dla długości:

Długość: 80 cm

Wiązanie: Atomic [but z podeszwą alpejską]

Stan: używane

Atomic