• -30,00 zł
Narty dla dzieci Volkl RTM JR
search
  • Narty dla dzieci Volkl RTM JR
  • Narty dla dzieci Volkl RTM JR
  • Narty dla dzieci Volkl RTM JR

Narty dla dzieci Volkl RTM JR

300,00 zł
270,00 zł Zniżka 30,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 300,00 zł -30,00 zł

  • Narty używane dla dzieci
  • Dostępne długości nart: 80 cm, 90, cm, 100 cm, 110 cm
Długość: 80
Ilość
Kraków, ul. Dąbska 18 d/lu 16

Te wszechstronne narty z kultowej serii "Ride the Mountain" marki Volkl dedykowane są także dla najmłodszych narciarzy. "Ride the Mountain" czyli przejedź się po górach to kolekcja nart o sportowym charakterze. Młody narciarz świetnie poradzi sobie na nich w zmiennych warunkach na stoku. Narty Volkl RTM JR są lekkie, a to pozwala Twojemu dziecku na użycie mniejszej siły.

Narty Volkl bardzo dobrze dadzą sobie radę w nieco głębszym puchu, czy muldach. To sprawia, że są bardzo uniwersalne i doskonale nadają się dla ambitnych i chcących doświadczyć wyzwań dzieci.

Narty posiadają roker, który pozwoli na łatwe wchodzenie w zakręty i sprawi, że jazda na nich jest przyjemna. Narty dla dzieci Volkl RTM JR będą właściwym wyborem, aby rozwijać umiętności narciarskie. Zewnętrzna warstwa jest bardzo odporna na zarysowania, co pozwala długo cieszyć się niezniszczoną szatą graficzną.

Wyposażone są w wiązania Marker z siłą wypięcia DIN 0,7-4,5. Oznacza to, że mogą na nich jeździć dzieci o masie od 12-55 kg.

W trosce o bezpieczeństwo małych narciarzy informujemy, że narty są po profesjonalnym serwisie, są przygotowane do jazdy, a ich wiązania zostały sprawdzone.

Zachęcamy do przeczytania krótkiego poradnika nt. "Jakie narty wybrać dla dziecka".

Parametry techniczne dla długości:

Długość: 90 cm

Promień: 8,8

Taliowanie: 76-67-93

Wiązanie: Marker  [but z podeszwą  alpejską]

Stan: używane

 

Volkl
113440/441

Zobacz także