Narty dla dzieci Head Supershape Team (biały-czerwony-żółty)
search
  • Narty dla dzieci Head Supershape Team (biały-czerwony-żółty)

Narty dla dzieci Head Supershape Team (biały-czerwony-żółty)

230,00 zł
  • Narty używane dla dziecka
  • Ceny podane są przy rozmiarze
  • Bardzo dobre do nauki
  • Dominujące kolory: biały, żółty, czerwony
  • Uniwersalna szata graficzna: dla dziewczynki i dla chłopca
Długość: 87
Ilość
Kraków, ul. Dąbska 18 d/ lu 16

Narty dla dzieci Head Supershape Team (biały-czerwony-zółty) to lekkie i przyjemne narty dziecięce. Doskonale nadają się do nauki i szlifowania umiejętności małego narciarza. Odpowiednie są zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca, a przyjemna lekka konstrukcja zachęca do nauki.

Narty zaprojektowane dla dzieci wyposażone są w miękki flex. Wszystko po to,  aby ułatwić początkującemu narciarzowi i narciarce inicjację skrętów oraz kontrolę nad nartami. Miękki flex pozwala na łatwe wykonywanie pierwszych manewrów i sprawia, że nauka staje się bardzo przyjemna i sprawia dziecku radość.

Narty Head Supershape Team zaprojektowano w konstrukcji Era 2.0.Taka budowa sprawia, że nauka przebiega przyjemnie i łatwo. Technologia Era 2.0 to odpowiednia geometria narty, promień skrętu oraz rocker. Za sprawą rockera, czyli uniesionego przodu nart - dziecko łatwo wchodzi w zakręty i ma nad nartami kontrolę.

Wyposażone są w wiązania Tyrolia z siłą wypięcia DIN 0,75-4,5. Oznacza to, że mogą na nich jeździć dzieci o masie od 12 kg do 55 kg.

W trosce o bezpieczeństwo małych narciarzy informujemy, że narty są po profesjonalnym serwisie, są przygotowane do jazdy, a ich wiązania zostały sprawdzone.

Zachęcamy do przeczytania krótkiego poradnika nt. "Jakie narty wybrac dla dziecka".

Parametry techniczne

Długość: 107

Promień skrętu: R: 8,2

Taliowanie: 93-65-87

Wiązanie: Tyrolia 4,5  [but z podeszwą  alpejską]

Stan: używane

 

Head