Narty Blizzard Alight Limited
search
  • Narty Blizzard Alight Limited
  • Narty Blizzard Alight Limited
  • Narty Blizzard Alight Limited
  • Narty Blizzard Alight Limited

Narty Blizzard Alight Limited

850,00 zł
  • Narty używane
  • Model damski
Długość: 144
Ilość
W magazynie

Każda kobieta lubi czuć się wyjątkowo i ma swój styl jazdy. Kolekcja Alight marki Blizzard jest serią zaprojektowaną dla Pań. Za sprawą konstrukcji Alight narta jest wyjątkowo lekka i gwarantuje wydajność oraz bardzo wysokie zadowolenie podczas jazdy. Rdzeń narty jest wykonany z drewna, z topoli i buku. Dzięki temu uzyskano redukcję wagi nart o 12 % oraz zwiększoną wydajność. Dla podniesienia jakości narty - została ona wzmocniona włóknem szklanym.

W nartach Blizzard Alight wprowadzono konstrukcję Quatro Technology. Opiera się ona o czynniki m.in takiej jak: Racing Construction, Carbon Spine, których celem jest maksymalizacja wydajności, zwiększenie mocy, poprawa kontroli nad nartą i ograniczenie drgań podczas szybkiej jazdy. Promień skrętu, który w zależności od długości nart, zawiera się w przedziale 10-13 m. Zapewnia on pełną kontrolę i posłuszeństwo nawet w najtrudniejszych warunkach jak np: muldy, kopny śnieg.

Zastosowana została konstrukcja Rocker, która dodatkowo wpływa na łatwiejsze manewrowanie nartami. Odchylenie 3 mm na dziobach wpływa na 10% większy kontakt ze śniegiem podczas jazdy na krawędziach przy znacznie mniejszym użyciu siły.

Wiązanie nart to Marker 10 TLT, w którym bardzo łatwo zapniemy każdego buta z podeszwą alpejską oraz z podeszwą typu Grip Walk. Siła wypięcia DIN to zakres od 3-10. Sposób montażu Marker 10 TLT do nart to płyta FDT. Jest to innowacyjne rozwiązanie umożliwiające regulację zarówno przedniej i tylnej części wiązania bez używania zbędnych narzędzi. Rozwiązanie to umożliwia dopasowanie butów narciarskich w zakresie długości skorupy od 260mm-388 mm.

Jeżeli zastanawiasz się nad rodzajem nart i chcesz dowiedzieć się więcej, zachęcamy do przeczytania poradnika.

Parametry techniczne:

Długość: 144 cm, 150 cm, 156 cm

Promień skrętu: 10 (144 cm) 11 (150 cm) 12 (156 cm)

Wiązanie: Marker 10 LTL [but z podeszwą  alpejską ISO 5355 oraz Grip Walk]

Rdzeń: drewniany: topola i buk

Model: damskie

Styl jazdy: All round

Zastosowane technologie:

Sandwich Compound

Partial Sidewall

Quatro Technology

Blizzard

Opis

Wiązanie
Marker