• zapytaj o dostępność
Narty Stockli Laser SC
search
 • Narty Stockli Laser SC
 • Narty Stockli Laser SC
 • Narty Stockli Laser SC
 • Narty Stockli Laser SC

Narty Stockli Laser SC

2 000,00 zł
 • Narty używane
 • Idealny model na każde warunki
Ilość
zapytaj o dostępność

Ta narta to świetny przyjaciel na różnie przygotowane trasy na stokach. Bez względu na to, czy śnieg jest twardy czy miękki ten model doskonale poradzi sobie.  Idealnie skrętna, stabilna, a co je wyróżnia? Torsion Racing Technology - delikatniejsza warstwa tytanalu z przodu i z tyłu narty, której zadaniem jest łatwiejsze prowadzenie narty w końcu zakretu. Deski zapewniają doskonałe prowadzenie, co sprawia, że możesz bawić się na nich cały dzień. To propozycja dla bardzo dobrych narciarzy, którzy kochają szusowanie w każdych warunkach narciarskich.

Marka Stöckli zapewnia maksymalną jakość poprzez użycie najlepszych materiałów, precyzji wykonania i dbałości o szczegóły, a to sprawia, że poziom satysfakcji użytkowników nart zaspokoi sportowców z bardzo wysokimi oczekiwaniami.

Jednym z atutów nart jest SOC pod nazwą Size Optimized Construction. To zgodność z najwyższymi standardami - zasadami FIS, polegająca na dostosowaniu do indywidualnych warunków, zarówno pod względem formy, jak i samej konstrukcji, do poziomu narciarskiego sportowca.

Gwaracją precyzji i wysokiej jakości jest także konstrukcja Sandwitch Sidewall Technology. To sklejenie każdej warstwy bardzo dokładnie ze sobą, co sprawia, że deski są bardzo wytrzymałe, co jest istotne dla osób z wysokimi umiejętnościami. Dla nich narciarstwo to energiczna jazda, pełna wyzwań i ambitnych tras. Szczególnie w zakrętach narciarz potrzebuje wsparcia i przyczepności - a tu pomoże zastosowany przez producenta Full Edge Contact - czyli powiększony obszar narty  na jej przodzie.

W modelu Laser SC firma Stöckli zastosowała Solid Metal Edge Light, czyli  szersze krawędzie. Ten atrybut pozytywnie wpływa na żywotność nart oraz możliwość ich wielokrotnego ostrzenia.

Ponadto  narty Stöckli Laser SC posiadają powłokę TSS - 3.0 Top Sheet Structure. Dzięki niej deski otrzymują mocną ochronę zewnętrzną. Taka powłoka powoduje, że będziesz mógł użytkować je przez długie lata.

Są idealne do szybkich, wąskich jak i do szerokich skrętów.  Stan nart jest bardzo dobry. Możesz je kupić w sklepie HappySki w Krakowie. Zapraszamy!

Parametry techniczne dla długości długości:

Długość: 163 cm, 177 cm

Taliowanie: 120-72-104 

Promień skrętu:13,6 cm / 16,2 cm

Wiązanie: Salomon Z 12 [but z podeszwą  alpejską oraz Grip Walk]

Kolekcja: 2021

Styl jazdy: all mountain/ all round

Stöckli