Naty Atomic Cloud 9 (2022)
search
  • Naty Atomic Cloud 9 (2022)
  • Naty Atomic Cloud 9 (2022)
  • Naty Atomic Cloud 9 (2022)
  • Naty Atomic Cloud 9 (2022)

Naty Atomic Cloud 9 (2022)

1 000,00 zł
  • Narty używane
  • Model damski
  • Doskonałe narty dla średnio zaawansowanych 
Długość: 143
Ilość
W magazynie

Chcesz połączyć sportowe zacięcie z pięknem i estetyką? To mamy bardzo proste rozwiązanie. Narty Atomic z serii Cloud. To jedne z najlepiej sprzedających się nart dla kobiet. To sztuka połączenia precyzji ze stylem. To narty dla Pań, które wiedzą czego od nich oczekują. Jeśli lubisz węższe skręty, a przy tym dynamiczne albo preferujesz tradycyjne: długie i spokojne. Na to wszystko pozwoli Ci model austriackiego producenta. Będziesz zachwycona tym połączeniem. To styl i doskonałe właściwości, które mają w sobie te deski. 

Łatwe sterowanie i zwiększone unoszenie są tu na wyciągnięcie ręki, dzięki konstrukcji Piste Rocker. Uniesiony przód narty ułatwia skręty, pozwoli także na większą stabilność, a ta jest bardzo ważna w trudnych warunkach na stoku.

Rdzeń nart został wykonany z drewna. Aby zmniejszyć ich wagę i zachować przy tym odpowiednią stabilność wykorzystano topolę jako podstawowy budulec. Taka konstrukcja w Atomic to ich oryginalna metoda - Light Woodcore.  W celu uzyskania doskonałej amortyzacji zastosowano warstwę z titanalu - to technologia pod nazwą TI Stabilizer.

Kolejnym rozwiązaniem i wyjątkowym atutem w linii damskiej nart jest konstrukcja Servotec Light. To wgłębienie wzdłuż przedniej części nart zapewnia tłumienie wibracji, co sprawia, że jazda na tym modelu jest bardzo zrównoważona.

Te znakomite narty damskie mają zamontowane bardzo lekkie wiązania. To model Atomic M 10, który bez większego trudu precyzyjnie przypnie niemal każdy but. Nie musisz się martwić czy masz buty narciarskie z tradycyjną podeszwą alpejską czy podeszwą typu Grip Walk. Oba modele umożliwią Ci bezpieczeństwo i odpowiednie trzymanie.

Parametry techniczne dla długości 143:

Długość: 143 cm

Szerokość pod butem: 73

Promień skrętu: 13,5

Wiązanie: Atomic M 10 [but z podeszwą  alpejską ISO 5355 oraz Grip Walk]

Rdzeń: drewniany

Model: damskie

Styl jazdy: All mountain

Sezon: 2022

Atomic

Opis

Wiązanie
Atomic
Promień skrętu
13.5
Siła wypięcia DIN
4-10