• zapytaj o dostępność
Narty Stockli Laser SL
search
  • Narty Stockli Laser SL
  • Narty Stockli Laser SL
  • Narty Stockli Laser SL
  • Narty Stockli Laser SL

Narty Stockli Laser SL

2 200,00 zł
  • Narty używane
  • Model dla zaawansowanych

Ilość
zapytaj o dostępność

Narty Stöckli Laser SL to deski stworzone dla niezwykle zapalonych entuzjaztów białego szaleństwa - dla narciarzy o bardzo wysokich umiejętnościach, ceniących przyczepność i prędkość. A to, co oferują zostało osiągnięte dzięki starannie przemyślanej technice ich wykonania z zastosowaniem różnych rozwiązań.

Główny rdzeń nart został wykonany w tzw. Sandwitch Sidewall Technology czyli sklejenia każdej warstwy bardzo dokładnie ze sobą  - w celu jeszcze lepszej  jakości - bardziej wytrzymałej na agresywną jazdę. Ponadto wzmocnione są warstwą tytanową, specjanie wyprofilowaną i biegnie ona przez całą długość narty. Na ogonie i na czubku jest cieńszta. Taka technologia to VRT - to jej zawdzięczamy niesamowitą wydajność podczas bardzo szybkiej jazdy. Zapewnia to doskonałą precyzję i kontrolę oraz rewelacyjną inicjację skrętu. A powiększony obszar z przodu - Full Edge Contact sprawia, że skręty są łatwiejsze, a narty mają większą przyczepność do podłoża.

W swoich modelach firma Stöckli zastosowała Solid Metal Edge Light czyli  szersze krawędzie, to pozytywnie wpływa na żywotność nart oraz możliwość ich wielokrotnego ostrzenia.

W celu ochrony przed zniszczeniami narty Stöckli Laser SL są otulone unikatową strukturą łączącą 3 różne materiały - to technologia Top Sheet Structure 3.0. Przede wszystkim producent zabdał o to, aby długo służyły, a rysy, które pojawiają się podczas dynamicznej jazdy były mało widoczne.

Model nart wyposażony jest w wiązania obsługujące system Grip Walk oraz klasyczne obuwie narciarskie. Gwarantują szybką i łatwą regulację długości buta.

Narty Stöckli Laser SL pochodzą z kolekcji 2021 r. i są w bardzo dobrym stanie.

Model dostępny w rozmiarach: 

 160 cm, 165 cm

Parametry techniczne dla długości długości:

Długość: 160 cm /  165 cm

Taliowanie: 120-66-97 / 120-66-97 / 

Promień skrętu: 12,7 / 13,6

Wiązanie: Salomon Z 12 [but z podeszwą  alpejską oraz Grip Walk]

Rdzeń: drewniany:

Kolekcja: 2021

Styl jazdy: race

Stöckli

Specyficzne kody

mpn
160/21009391