• Wyprzedane
Narty Atomic Cloud LTD
search
  • Narty Atomic Cloud LTD
  • Narty Atomic Cloud LTD
  • Narty Atomic Cloud LTD

Narty Atomic Cloud LTD

800,00 zł
  • Narty używane
  • Model damski
  • Umiejętność jazdy: poziom średni
Ilość
Wyprzedane

Marzysz o deskach wyjątkowo lekkich? To jest możliwe. Narty Atomic Cloud LTD to model pochodzący z niezwykle popularnej serii Cloud.

Cloud LTD to wersja w bieli i czerni, która pojawiła się w kolekcji 2020 i jest wizualnie podobna do modelu Cloud 11. To narty oparte o liczne technologie. Pierwszym widocznym elementem jest Servotec Light, czyli wgłębienie wzdłuż przedniej części nart, którego zadaniem jest tłumienie wibracji.

Kluczowymi cechami modelu są: lżejsza waga, aby zapewnić łatwiejsze operowanie nartami na śniegu jak również lżejsze ich przenoszenie poza stokiem.

Stabilność - którą podnosi zastosowana konstrukcja pod nazwą Titanum Stabilizer i  pracuje jak amortyzator. Jego działanie to pomoc podczas jazdy i ograniczenie drgań. Jest to bardzo cenna właściwość, szczególnie w nieco trudniejszych warunkach na stoku.

Modele nart Cloud LTD są dedykowane dla kobiet posiadających dobre umiejętności jazdy, lubiące styl rekreacyjny jak również dla tych, które pragną odrobiny szybszej jazdy. Narty świetnie sprawdzają się w zakrętach i dają narciarkom niesamowitą przyjemność z jazdy.

Wierzchnia struktura nart jest wykonana w specjalnej powłoce - Structured Top Sheet. To powłoka sprawiająca, że narty są bardziej wytrzymałe na zarysowania i uszkodzenia - niż konkurencyjne modele, co jest podczas użytkowania ważne.

W rdzeniu narty zastosowano konstrukcję mającą na celu zmniejszenie wagi oraz doskonałe tłumienie drgań. Ten piankowy środek, to budowa o nazwie Densolite Core. Poza znacznie mniejszą wagą, konstrukcja Densolite Core poprawia zwrotność nart, co pozwala na precyzyjne wchodzenie w zakręty przy użyciu mniejszej siły. To świetne rozwiązanie dla osób, które pragną nieco szybszej jazdy oraz dla tych, którzy wciąż podnoszą swoje umiejętności narciarskie.

Narty Atomic Cloud LTD zamontowane mają wiązania Atomic 10, a zakres mierzony siłą wypięcia DIN to 4-10. Ten model wiązania sprawia, że bez większego trudu precyzyjnie przypniesz niemal każdy but. Nie musisz się martwić czy posiadasz buty narciarskie z tradycyjną podeszwą alpejską czy podeszwą typu Grip Walk. Oba modele umożliwiają dobrą stabilność i bezpieczeństwo i łatwość zapięcia.

Model dostępny w długościach: 143 cm, 150 cm, 157 cm.

Parametry techniczne dla długości: 

Długość: 143 cm / 150 cm / 157 cm

Szerokość pod butem: 73

Promień skrętu:  12,2 / 12,8 / 13,4 

Wiązanie: Atomic L10 [but z podeszwą  alpejską ISO 5355 oraz Grip Walk]

Rdzeń: Densolite Core

Model: damskie

Styl jazdy: All round

Sezon: 2020

Atomic

Opis

Wiązanie
Atomic
Siła wypięcia DIN
4-10