• Wyprzedane
Narty Head  Shape SX (2019)
search
  • Narty Head  Shape SX (2019)
  • Narty Head  Shape SX (2019)
  • Narty Head  Shape SX (2019)

Narty Head Shape SX (2019)

650,00 zł
  • Narty używane
  • Model unisex/junior
Ilość
Wyprzedane

Wspaniałe narty przeznaczone do carvingowej jazdy dla miłośników zimowego szaleństwa o średnich umiejętnościach. Bez względu na wiek oraz styl jazdy, te narty są idealnym produktem.

Modele nart Head zachwycają swoją stabilnością podczas jazdy, co jest szczególnie ważne w trudniejszych warunkach czyli w miejscach niewyratrakowanych. 

Podczas jazdy na tych nartach, nie odczujesz nieprzyjemnych wibracji, ponieważ posiadają one odpowiednią konstrukcję, jedną z najnowszych technologii o nazwie ERA 3.0. To sztuka połączenia idealnego wydłużonego rockera, reaktywności i progresywnego promienia skrętu, która sprawia, że sterowanie nartami jest niezwykle stabilne, a jadący nimi narciarz może podczas jazdy na krawędziach poczuć, aż o 50% większy kontakt krawędzi ze śniegiem. Dzięki temu siła wkładana w sterowanie nartami jest dużo mniejsza, a to pozwala na wielogodzinne zabawy na stoku. Dzięki tej technologii unikniemy nieprzyjemnych drgań, ponieważ  do przedniej części narty zaimplementowano odpowiednie piezoelektryczne włókna. 

Narty Head Shape SX są wykonane w technologii Graphene, co oznacza użycie najlepszych materiałów do ich budowy. Właściwości graphenu to duża wytrzymałość na odkształcenia, niska waga i sztywność. Wszystkie te cechy powodują, że narty są najwyższej jakości, a jazda na nich daje ogromną przyjemność dla użytkownika.

Konstrukcja budowy to Wood Core Sandwitch. Rdzeń nart został wykonany z drewna.  To idealnie wyważone połączenie materiału graphene, titanalu z drewnianą warstwą. Taka budowa zapewnia sprężystość i bardzo dobrą reakcję.

Połączenie wszystkich technologi Graphene, ERA 3.0, konstrukcji Sandwich i drewnianego rdzenia sprawia, że narty idealnie sprawdzają się podczas całodniowej jazdy bez nadmiernych wydatków energii, z zachowaniem bardzo dobrych walorów jezdnych.

Narty Head Shape SX posiadają wiązania Tyrolia PR 10.  Są one kompatybilne z podeszwami alpejskimi oraz Grip Walk, które są stosowane w większości butów narciarskich. Jest to wielkim atutem, ponieważ pasują do nich niemal każde modele butów narciarskich. Dla bezpieczeństwa użytkownika zastosowano technologię FULL DIAGONAL i ANTI FICTION SLIDER, które ułatwiają w razie zagrożenia lub upadku wypięcie butów w każdej płaszczyźnie.

Dostępne rozmiary: 149 cm, 156 cm, 163 cm, 170 cm.

Parametry techniczne dla długości 149 cm

Długość: 149 cm

Taliowanie: 122-70-107

Promień skrętu: 9,8 

Wiązanie: Tyrolia PR 10 [but z podeszwą  alpejską ISO 5355 oraz Grip Walk]

Rdzeń: drewniany

Model: unisex/junior

Styl jazdy: All mountain / all round

Kolekcja: 2019

Zastosowane technologie:

ERA 3.0 - technologia lepszej przyczepności i skrętu dająca wzmocnioną stabilność podczas zjadów.

Graphene - zapewniający lekkość i wytrzymałość produktu.

Woodcore Sandwich Construction - rdzeń z drewna.

Full Diagonal i AFS - wypięcie buta we wszystkich płaszczyznach.

Head

Opis

Wiązanie
Tyrolia
Promień skrętu
9.8
Siła wypięcia DIN
3-10
Taliowanie
122-70-107

Specyficzne kody

MPN
81491011668