• -249,00 zł
Narty damskie Völkl  Flair 72
search
  • Narty damskie Völkl  Flair 72
  • Narty damskie Völkl  Flair 72

Narty damskie Völkl Flair 72

1 549,00 zł
1 300,00 zł Zniżka 249,00 zł
  • Narty damskie
  • Dla początkujących i średnio zaawansowanych
  • Intuicyjne manewrowanie
  • Dominujący kolor: biały
Długość: 137
Ilość
W magazynie

Lekkie narty damskie Völkl Flair 72 dla narciarek, które cenią rekreacyjny styl jazdy i jednocześnie poszukują sprzętu o wysokich walorach estetycznych. Bajeczne prowadzenie i piękny wygląd.

Są doskonałą propozycją dla Pań rozpoczynających swoją przygodę z narciarstwem. To bardzo ceniony model, który zadowoli liczne grono narciarek o średnich i początkujących umiejętnościach. Ich atutem jest intuicyjność, lekkość, którą osiągnięto dzięki Composite Core - czyli specjalnemu rdzeniowi, który w swojej konstrukcji posiada kompozyt. Taka budowa nart jest najlepszym wyborem dla osób pragnących szkolić swoją technikę. Przyjemne skręty są możliwe dzięki rockerowi, a w tym modelu rocker jest na poziomie 10%. A do tego łatwy obrót i możliwość zachowania kontroli nad nartą. 

Delikatny flex, kompozytowy rdzeń ograniczają masę, dzięki czemu wysiłek narciarski podczas jazdy jest znacznie mniejszy. To bardzo ważna cecha, bowiem przy mniejszym zmęczeniu można znacznie dłużej jeździć na stoku. Model oferuje łatwe manewrowanie i rewelacyjną jakość. 

Narty damskie Völkl Flair 72 gwarantują radość z jazdy oraz łatwiejsze inicjowanie skrętów. Dla miłośniczek sportu zimowego i jazdy na przygotowanych stokach ten model to strzał w 10. Marka Volkl to najwyższa jakość produktów, które są tworzone z narciarską pasją od 1923 r. Niemiecki sprzęt dla miłośników tworzony przez Völkl stanowi jedną z największych marek narciarskich na świecie.

Narty damskie Völkl Flair 72 wyposażone są w wiązania narciarskie Marker VMotion 10 z zakresem wartości siły wypięcia DIN 3 - 10. Ponadto charakteryzują się możliwością wpięcia butów narciarskich z systemem Grip Walk.

Parametry techniczne nart Völkl Flair 72:

Długość: 137 cm, 144 cm, 151 cm

Taliowanie: 

Promień skrętu: 11 / 12/ 13,5

Wiązanie: Marker VMotion 10 [but z podeszwą  alpejską ISO 5355 oraz Grip Walk]

Rdzeń: Composite Core

Styl jazdy: All mountain

Zastosowane technologie:

Composite Core

Tip Rocker

Volkl