Narty Atomic Redster Q9i Revoshock S
search
  • Narty Atomic Redster Q9i Revoshock S

Narty Atomic Redster Q9i Revoshock S

4 600,00 zł

Narty dla zaawansowanych

Technologia Revoshock S

Doskonała jazda i precyzja skrętu

Długość: 168
Ilość
W magazynie

Narty Atomic Redster Q9i Revoshock S oferują doskonałą jakość. To idealny produkt dla zaawansowanych narciarzy. Dla tych miłośników jazdy, którzy lubią szybkie i ostre skręty ale także i te szerokie i spokojniejsze. Te narty oferują wszystko - co potrzebuje wymagający narciarz. Uniwersalność, której szukają sportowcy do szybkiej jazdy, ale i do przyjemnej zabawy na stoku. Rewolucyjny Revoshock ma tłumić wstrząsy. Chroni narty przy każdej prędkości przed drganiami, a dzięki temu Twoja jazda jest bardzo stabilna. Revoshock to nowy standard, który doecniesz przy każdej większej prędkości, a szczególnie tam, gdzie warunki są trudniejsze. Poczuj stabilność, bezpieczeństwo z nowymi nartami Atomic Redster Q9i Revoshock S. 

Narty Atomic Redster Q9i to doskonała stabilność na stoku

Atomic w tym modelu zastosował rozwiązanie w postaci taliowania Multi Radius. Oznacza to, że dzięki temu możesz znacznie stabilniej prowadzić narty. Bez względu na warunki stabilność podczas jazdy jest bardzo wysoka, co dostarcza Ci zdecydowanie większej pewności w prowadzeniu. Połączenie w rdzeniu dwóch gatunków drewna: topoli i jesionu także przekłada się na wyższą stabilność - to technologia Power Woodcore. 

Z kolei TI Powered wpływa pozytywnie na amortyzację, lepsza skrętność. Te narty idealnie słuchają Twoich poleceń. Zwinne dynamiczne skręty i niesamowitą przyczepność podczas jazdy jest możliwa, dzięki nim.

Narty Atomic Redster Q9i Revoshock S posiadają takż aktywny camber 0/100/0 dzięki któremu kontakt z krawędzią jest znacznie lepszy - co bardzo potrzebne jest na oblodzonych stokach. Pierwszorzędną jakość zabezpiecza zewnętrzna powłoka o bardzo dobrych właściwościach ochronnych znacznie zwiększających trwałość.

Narty są wyposażone w uniwersalne wiązania narciarskie X12 GW, które są kompatybilne z wieloma butami narciarskimi w tym z systemem Grip Walk. Wiązania posiadają system Full Flex, który zapewnia świetne przenoszenie mocy i doskonałą kontrolę, a jego łuk jest dopasowany do naturalnego wygięcia narty.

Parametry techniczne:

Marka: Atomic

Wiązanie: X 12 GW

Model: męskie

Rdzeń: Power Woodcore

Technologie: Titanum Powered, Revoshock S, Multi Radius,

Styl jazdy: All mountain

Stan: nowe 

Atomic