Narty Atomic Redster S9 Revoshock S
search
  • Narty Atomic Redster S9 Revoshock S

Narty Atomic Redster S9 Revoshock S

3 900,00 zł

Narty dla zaawansowanych 

Technologia Revoshock S

Narty slalomowe

Długość: 160
Ilość
W magazynie

Bez wątpienia narty Atomic Redster S9 Revoshock S to jedne z najlepszych propozycji do szybkiej jazdy dla narciarzy zaawansowanych. To model twardszej narty dla pasjonatów slalomu. To kultowy model marki Atomic, który jest znany pod swoją nazwą od wielu lat. Co więcej, dzięki dziesięcioleciom pracy nad sprzętem narciarskim producent unowocześnia rozwiązania, tak aby spełniały coraz wyższe standardy. Te narty mają w sobie liczne technologiczne rozwiązania, a marka Atomic jest w tym bardzo dobra. 

Narty Atomic Redster S9 Revoshock S dla miłośników szybkiej jazdy

Narty Atomic Redster S9 Revoshock S posiadają revoshock S, które to jest znane w narciarskim świecie wśród zawodowców. Revoshock S to specjalny system, którego celem jest rozpraszanie wibracji i wstrząsów, a co więcej revoshock s ma także przewagę - ponieważ także redukuje odbicia. Dzięki temu szybka jazda i ostre skręty są po prostu wielką przyjemnością. W tym modelu właśnie dzięki Revoshock S możesz zamienić nieprzyjemne drgania w przyjemność i odczuć jak wiele radości daje stabilna jazda. Co jeszcze znajdziemy  tym modelu?

Model Redster S9 ma również wzmocnienie z warstw tytanu- TI Powered, które zestawione jest z Ultrawall. Narty bardzo dobrze reagują podczas jazdy i są dynamiczne. Ultrawall bardzo dobrze sprawdza się w przenoszeniu mocy z pracy nóg na krawędzie nart, a dodatkowo jest wytrzymały jak Dura Cap Sidewall. Narty Atomic Redster S9 Revoshock S to bardzo dobre narty dla wymagających. To połączenie stabilności i kontroli podczas szybkiej jazdy. Posiadają świetną skrętność i gwarantują dobre przenoszenie mocy z krawędzi na krawędź.

Ten sprzęt jest przeznaczony dla profesjonalistów lubiących wyzwania. Umożliwia osiąganie bardzo wysokich prędkości. W jej budowie znajdziemy aktywny camber (0/100/0) dzięki któremu narty niemal na całej długości stykają się ze śniegiem. Całość zabezpieczona jest wytrzymałą powłoką, która bardzo dobrze chroni przed zarysowaniami. 

Narty Atomic Redster S9 Revoshock S są zestawione z wiązaniem X 12 GW. To odpowiednio dobre wiązanie narciarskie wepnie niemal każdy but, w tym również z podeszwą typu Grip Walk.

Parametry techniczne:

Marka: Atomic

Wiązanie: X 12 GW

Model: męskie

Rdzeń: Power Woodcore (drewno topoli i jesionu)

Technologie: Titanum Powered, Revoshock S, Ultrawall

Styl jazdy: All mountain

Stan: nowe