Narty Atomic Redster Q7.8 Revoshock C
search
  • Narty Atomic Redster Q7.8 Revoshock C
  • Narty Atomic Redster Q7.8 Revoshock C
  • Narty Atomic Redster Q7.8 Revoshock C

Narty Atomic Redster Q7.8 Revoshock C

3 100,00 zł

Narty dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych

Technologia Revoshock C

Doskonała reaktywność i zwinność

Długość: 166
Ilość
W magazynie

Narty Atomic Redster Q7.8 Revoshock C to propozycja dla średnio zaawansowanych miłośników narciarstwa. Dzięki rewolucyjnej technologii Revoshock C narty tłumią drgania i spisują się fantastycznie w większych prędkościach oferując nieziemską stabilność i płynność prowadzenia. Technologia Revoshock C działa jak stabilizator, niweluje wstrząsy. To pomocna funkcja w trudniejszych warunkach i wyższych prędkościach. Redster Q7.8 Revoshock C  są mocne, wytrzymałe i responsywne. Reagują szybko na każdy manewr. Ich kolejnym atutem jest także zastosowany po bokach Dura Cap Sidewall. To zaokrąglony kształt krawędzi, który zdecydowanie wpływa na dłuższą trwałość. Dura Cap Sidewall to ściana boczna poprowadzona od spodu narty do góry.

Dynamiczne i zwinne Narty Atomic Redster Q7.8 

Atomic Redster Q7.8 są doskonałą propozycją dla ambitnych narciarzy. Dla wielu sportowców, którzy szusują na stokach o różnych warunkach. Dzięki zastosowanym technologiom i szerszej pod stopami budowie można na nich jeździć nie bacząc na jakość panujących warunków. Na oblodzonych odcinkach i na topiącym się śniegu możesz zawsze czuć się na nich pewnie i jeździć jak zawodowiec. 

Narty Atomic Redster Q7.8 Revoshock C posiadają także taliowanie Multi Radius. To kolejna pomoc dla narciarza, ponieważ nie musisz się martwić o dobre warunki, tu stabilność podczas jazdy jest bardzo wysoka. W rdzeniu nart znajdziemy najlepszą jakość drewna topoli i jesionu. Power Woodcore zapewniają także odpowiedni komfort jazdy średnio zaawansowanym i zaawansowanym sportowcom. 

Redster Q posiadają także warstwę tytanową - TI Powered dla wzmocnienia, lepszej amortyzacji. Ta struktura wpływa na elastyczność skrętną i dynamikę.

Tu także producent zastosował najlepszą ochronę - to World Cup Base Finish. Narty posiadają aktywny camber, dzięki któremu kontakt z krawędzią jest znacznie lepszy (active camber 0/100/0).

Narty Atomic Redster Q7.8 Revoshock C są wyposażone w uniwersalne wiązania narciarskie X12 GW, które są kompatybilne z wieloma butami narciarskimi w tym z systemem Grip Walk. Wiązania posiadają system Full Flex, który zapewnia świetne przenoszenie mocy i doskonałą kontrolę, a jego łuk jest dopasowany do naturalnego wygięcia narty.

Parametry techniczne:

Marka: Atomic

Wiązanie: X 12 GW

Model: męskie

Rdzeń: Power Woodcore

Technologie: Titanum Powered, Revoshock C, Multi Radius, Dura Cap Sidewal

Styl jazdy: All mountain

Stan: nowe 

Atomic