Snowboard

Snowboard to pasjonująca dyscyplina sportu, ale także świetna rozrywka, relaks i zabawa na świeżym powietrzu. Ten sport ma swój szczególny styl jazdy i liczy się w nim wiele czynników tj. właściwe przymocowanie stóp, pozycja ciała i odpowiednie balansowanie. Snowboard, czyli krótko mówiąc, dwie nogi na jednej desce jest bardzo dobrą metodą zdrowego i przyjemnego spędzania czasu w zimowym okresie. Aby się do niego właściwie przygotować, należy wyposażyć się w kluczowe dla tego sportu elementy, które pozwolą na bezpieczną jazdę. W tej kategorii możesz sprawdzić ofertę na: deski snowboardowe, buty snowboardowe damskie i męskie oraz szczególnie ważną część wyposażenia: wiązania snowboardowe. Prezentowana oferta produktów to sprzęt, który ma bardzo dobre właściwości użytkowe i jest dedykowany osobom o różnych poziomach umiejętności. Listę uzupełnia oferta desek dla najmłodszych riderów.

Snowboard do różnych stylów jazdy

Dobry sprzęt do snowboardu wcale nie musi kosztować majątku. W naszym sklepie posiadamy bogatą ofertę dobrych produktów. Deski snowboardowe różnią się od siebie parametrami technicznymi, przeznaczeniem, jak również szatą graficzną. Wśród nich znajdziesz modele przeznaczone dla początkujących i średnio zaawansowanych, ale również dla riderów o zaawansowanych umiejętnościach. To zwinne i sterowne, ale także twardsze i z szybkim spiekanym ślizgiem sprzęty. Zależnie od preferencji i umiejętności klienci mogą wybierać spośród różnych modeli snowboardów. Do nich możesz bez problemu dopasować odpowiednie wiązania snowboardowe. Wszystkie proponowane produkty są skrojone z pierwszorzędnych materiałów. Zapewniają rewelacyjne właściwości, co sprawia, że posłużą Ci przez co najmniej kilka sezonów.

Buty na snowboard

Każdy sportowiec na stoku wie, jak ważne jest ciepło i wygoda podczas zimowego szaleństwa. W naszym sklepie mamy odpowiednią propozycję tego istotnego wyposażenia. Buty snowboardowe są dostępne w modelach damskich i męskich.  A co bardzo ważne wspierają sportowca podczas jazdy i gwarantują mu to co potrzebne do udanego snowboardingu. Jeżeli potrzebujesz pomocy w wyborze  – odwiedź nas w HappySki w Katowicach.

Podkategorie

 • Deski snowboardowe

  Deska snowboardowa to chętnie wybierany sprzęt do uprawiania zimowego szaleństwa na stoku. Daje ona poczucie luźnego stylu jazdy i szerokie możliwości zabawy. W naszym sklepie nie mogło zabraknąć dobrej oferty dla miłośników tego sportu zimowego. Deski snowboardowe posiadają różne konstrukcje i parametry techniczne, co powoduje, że zapewniają możliwość jazdy w różnorodnych stylach między innymi: do jibbingu i freestyle'u, czy do jazdy na przygotowanych stokach.  Ich szerokie możliwości sprawiają, że można je zabrać ze sobą na różne śnieżne akrobacje.

  Deski snowboardowe dla początkujących i zaawansowanych

  W naszej ofercie możesz znaleźć deski snowboardowe zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Do jazdy all mountain oraz do jazdy freestyle. Postawiliśmy na dobre parametry, dlatego w naszej propozycji znajdziesz np. markę Parthon i Raven. Mamy różne snowboardy, które występują w wielu ciekawych konfiguracjach. Lekkie, zwrotne i o rozmaitych konstrukcjach profili, otulone bardzo dobrymi tkaninami, jak np. triax fiberglass. Ze ślizgami: tymi najbardziej praktycznymi, jak również tymi z górnej półki, spiekanymi dla wymagających sportowców. Mamy także propozycję dla najmłodszych klientów. Snowboard dla dziecka, który dostępny jest w naszej ofercie, jest naprawdę git! Charakteryzuje się miękkim flexem, by umożliwić najmłodszym przyjemne zdobywanie umiejętności. Deski snowboardowe damskie, męskie i dla dziecka z atrakcyjną grafiką i dobrymi właściwościami są dostępne w HappySki na Śląsku – w sklepie w Katowicach.

 • Deski snowboardowe...
 • Buty snowboardowe

  To dzięki nim miłośnik zimowych sportów może czuć się komfortowo i ciepło. Buty snowboardowe zapewniają wsparcie, kontrolę nad deską i mogą być wyposażone w różne rozwiązania w zakresie zakładania. Buty na snowboard możesz dopasować za pomocą sznurówek lub innych metod, które wykorzystują pokrętło i najczęściej linki. To między innymi tak zwane szybkie sznurowanie za pomocą: MOZ, ATOP, TGF czy BOA.  Oczywiście podstawowym czynnikiem jest właściwy rozmiar dopasowany do stopy użytkownika. Kolejnym kluczowymi elementem jest ich poziom sztywności. Więc jeśli potrzebujesz kupić nowe buty do snowboardu to koniecznie zaglądnij do nas! Stworzyliśmy ofertę, w której jakość jest na bardzo wysokim poziomie, do tego modne wzornictwo, a na dodatek oferowane buty snowboardowe są w przystępnej cenie.

  Buty snowboardowe w różnych rozmiarach

  W tej kategorii znajdziesz buty snowboardowe damskie i męskie oraz unisex wyposażone w komfortowe systemy szybkiego sznurowania, które doskonale będą sprawowały się podczas jazdy. W  naszym sklepie są dostępne buty snowboardowe dla początkujących, jak również średnio zaawansowanych. Wodoodporne, z ekologicznej skóry i bardzo dobrym wykonaniem zapewniają bardzo ważne ciepło podczas jazdy i są naprawdę wygodne. Są także lekkie i łatwe do utrzymania w czystości. Ich komfort pozwoli Ci na wielogodzinną jazdę. Klasyczne i ponadczasowe, a ich bardzo dobre walory użytkowe i parametry techniczne sprawią, że posłużą Ci przez wiele lat. W sklepie narciarskim i snowboardowym HappySki w Katowicach znajdziesz z pewnością dobrą ofertę różnych butów snowboardowych, dlatego bez problemu wybierzesz model, który będzie Ci pasował.

 • Buty snowboardowe używane
 • Wiązania snowboardowe

Jest 47 produktów.

Pokazano 1-47 z 47 pozycji

Aktywne filtry