Deska snowboardowa Raven Style Pink 2022
search
  • Deska snowboardowa Raven Style Pink 2022

Deska snowboardowa Raven Style Pink 2022

800,00 zł
  • Deska snowboardowa damska
  • Profil Flatrocker
Długość: 144
Ilość
Katowice, ul. Pokoju 17

Deska snowboardowa Raven Style Pink jest uniwersalną deską. Posiada miękki flex i jest przeznaczona dla początkujących i średnio zaawansowanych. Jej atutem jest powłoka Biax Fiberglass otulająca rdzeń deski i dodająca jej sprężystości. Skonstruowana jest w profilu flatrocker. Oznacza to, że część pomiędzy wiązaniami jest płaska, a czubek i ogon posiadają rocker. Taka budowa zapewnia snowboardzistce bardzo dobre trzymanie krawędzi. Profil ten ma o wiele lepszą zwrotność, niż w deska z camberem. Rocker w desce  w przedniej i tylnej części ułatwia skręcanie.

Konstrukcja True-Twin-Shape czyli równego flexu, symetrycznego kształtu oraz zastosowanie w budowie drewna topoli przyczyni się do uzyskania wysokiego zadowolenia z jazdy. Topola sprawia, że deska jest lekka, a użytkownik podczas jazdy wykorzystuje mniej siły, mniej odczuwa zmęczenie i dzięki temu, może znacznie dłużej na niej jeździć.

Największe atuty modelu:

  • Profil flatrocker, rocker ułatwiający sterowanie i płaska część odpowiedzialna za bardzo dobre trzymanie krawędzi.
  • Miękki flex - odpowiedni do wykonywania trików.
  • Drewniany rdzeń i lekka konstrukcja sandwitch z wykorzystaniem topoli, sprawia, że dłużej możesz jeździć bez zmęczenia.
  • Powłoka Biax Fiberglass o bardzo wysokiej trwałości na uszkodzenia, wzmacniająca konstrukcję i zapewniająca świetną sztywność skrętną.
  • True Twin Shape -  100% symetryczna, flex jest równy, taliowanie jest podwójnie progresywne, a czubek i ogon mają dokładnie taką samą szerokość.

Specyfikacja deski snowboardowej

Długość: 144 cm, 147 cm, 150 cm

Rodzaj: Allmountain/Freestyle

Budowa: Sidewall/Sandwich

Kształt: True Twin Shape

Ślizg: Extruded IS4400 (tłoczony)

Powłoka: High Density Biax Fiberglass

Talia: 282-237-282 / 285-240-285 / 287-247-297

Profil: Flatrocker

Flex: Soft

Promień skrętu: 6 m / 6,5 m / 7,7 m

Model: bez wiązania

Raven