Deska snowboardowa Raven Venus 2022
search
  • Deska snowboardowa Raven Venus 2022

Deska snowboardowa Raven Venus 2022

800,00 zł
  • Damska deska snowboardowa
  • Idealna dla początkujących 
  • Flatrocker - profil ułatwiający sterowanie w połączeniu z bardzo dobrym trzymaniem krawędzi
Długość: 141
Ilość
Katowice, ul. Pokoju 17

Deska snowboardowa Raven Venus 2022 posiada miękki flex, który będzie odpowiedni dla początkujących. Deska jest bardzo lekka, a to osiągnięto dzięki zastosowaniu rdzenia z topoli. To świetny wybór, szczególnie dla tych, którzy zastanawiają się czy wolą: park, puch czy stok.

Kolejnym atutem Raven Venus jest  dobra elastyczność dzięki, której idealnie nadaje się do zabawy w snowparku. Deska jest także sterowna i bardzo dobrze reaguje na polecenia, a jej miękkość zadowoli snowboardzistkę szkolącą swoje umiejętności. 

Jej profil konstrukcji to flatrocker, to idealny kształt dla rozwijania umiejętności. Jest to budowa, w której odcinek pomiędzy wiązaniami jest płaski, a na czubku i na piętce zastosowano rocker. Część płaska jest odpowiedzialna na za dobre trzymanie krawędzi, a rocker na dziobie i ogonie skraca długość kontaktu ze śniegiem i zapewnia zwrotność, dzięki czemu użytkowniczka otrzymuje bardzo sterowną i zwinną deskę. 

Jej atutem jest także specjalna Technologia High Density Biax Fiberglass - poliwęglowa powłoka, która otula całą konstrukcję. Ta powłoka to także dodatkowe wzmocnienie i lepsza sztywność. Bardzo trwała, odporna na zarysowania i przede wszystkim wykonana w zgodzie z dbałością o naszą planetę. 

Największe atuty modelu:

  • Profil Flatrocker, rocker ułatwiający sterowanie i płaska część odpowiedzialna za bardzo dobre trzymanie krawędzi.
  • Drewniany rdzeń i lekka konstrukcja sandwitch z wykorzystaniem topoli, sprawia, że dłużej możesz jeździć bez zmęczenia.
  • Powłoka Biax Fiberglass o bardzo wysokiej trwałości na uszkodzenia, wzmacniająca konstrukcję i zapewniająca świetną sztywność skrętną.

Specyfikacja deski snowboardowej

Długość: 141

Rodzaj: Allmountain/Freestyle

Budowa: Sidewall/Sandwich

Kształt: True Twin Shape

Ślizg: Extruded IS4400 (tłoczony)

Powłoka: High Density Biax Fiberglass

Talia: 280 - 234 - 280 mm

Profil: Flatrocker

Flex: Soft

Promień skrętu: 5,5 m

Model: bez wiązania

Raven