Deska snowboardowa Pathron Sensei Carbon
search
  • Deska snowboardowa Pathron Sensei Carbon

Deska snowboardowa Pathron Sensei Carbon

999,00 zł

Deska snowboardowa męska

Flex: średnim

Carbon stringers, honeycomb

Idealna do butteringu i snowparku

Długość: 150
Ilość
W magazynie

Deska snowboardowa Pathron Sensei Carbon to model dla średnio zaawansowanych oraz zaawansowanych. Posiada szybki ślizg sintered, spiekany i charakteryzujących się najwyższą jakością. Ten snowboard zachwyca swoją jakością, którą odczujesz podczas jazdy. Pathron Sensei Carbor to snowboard w 100% ręcznie wykonany, w którym dbałość o szczegóły jest na bardzo wysokim poziomie. W tym modelu do rdzenia deski użyto dwóch rodzajów drewna. Pierwszym z nich jest topola, a drugim są listwy dębu tasmańskiego. Taka konstrukcja ma na celu nie tylko zwiększenie jakości ale osiągniecie także odpowiedniego popu.

Deska snowboardowa Pathron Sensei Carbon to wszechstronny model o nieograniczonych możliwościach, którego budowa oparta jest o konstrukcję camroker. Camroker ma swoje atuty. Po pierwsze pozwala na jazdę w szybszym tempie bo zapewnia dobre trzymanie krawędzi, a po drugie poradzi sobie w kopnym śniegu. Camroker łączy ze sobą mikro camber w stresie pomiędzy wiązaniami oraz rocker na dziobie i ogonie.

Snowboard Pathron Senei Carbon wyróżnia się wyjątkowym wzmocnieniem. To karbonowe paski na oraz zastosowanie honeycomb. Te dodatkowe elementy w budowie pozwalają zwiększyć pop i sztywność skrętną. Deska snowboardowa Pathron Sensei Carbon to rewelacyjny model, który polecany jest w szczególności do wykonywania trików: do zabawy w parku i do butteringu. Ponadto charakteryzuje go budowa Twin Shape i wysokiej jakości powłoka Biax Fiberglass oraz oczywiście ABS Sidewall, które sprzyja riderowi w trakcie jazdy i pomaga w przenoszeniu mocny. 

Flex na poziomie średnim sprawia, że Sensei Carbon jest doskonały dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych riderów, których uwielbiają  freestyle. Ten rewelacyjny snowboard zadowoli swoimi parametrami niejednego wymagającego ridera.

Największe atuty modelu:

  • Połączenie profilu camroker i kształtu Twin Shape.
  • Przeznaczona dla średnio zaawansowanych oraz zaawansowanych.
  • Powłoka z włókna szklanego, zastosowano tkaninę Biax Fiberglass.
  • Deska posiada dodatkowe wzmocnienie paskami karbonowymi, co zapewnia jej świetny pop, dzięki temu jest idealna do snowpaku.
  • Dla wymagających - świetny i szybki ślizg.

Specyfikacja deski snowboardowej Pathron Sensei Carbon:

Długość:  150 cm, 153 cm, 159 cm 

Rodzaj: freestyle

Budowa: Sidewall/Sandwich dodatkowo zastosowano wzmocnienie: Carbon Stringers, Hardened Steel Edges

Kształt:  Twin Shape

Ślizg: Sintered (spiekany ślizg najwyższej jakości) IS 7200 

Profil: Camrocker

Flex: Medium

Model: bez wiązania

Długość 150 cm 153 cm  155 cm  159 cm
Promień: 7,6 7,7 7,8 8
Taliowanie 292-249-292 294-250-294 296-251-296 303-256-303

Pathron