Deska snowboardowa Raven Satine
search
  • Deska snowboardowa Raven Satine

Deska snowboardowa Raven Satine

899,00 zł

Snowboard damski

Profil: camrocker

Flex: miękki

Długość: 144
Ilość
W magazynie

Deska snowboardowa Raven Satine to uniwersalny model all-mountain, a za sprawą miękkiego flex będzie odpowiednia dla osób rozpoczynających naukę jazdy na snowboardzie, jak również o średnich umiejętnościach. W szczególności dla tych, którzy pragną zdobywać umiejętności jazdy na krawędziach. Co więcej konstrukcja camrocker to połączenie z dwóch rozwiązań, które niesie ze sobą wiele korzyści. Jedną z istotnych zalet camrockera jest bardzo dobre zachowanie się deski w kopnym śniegu. A podniesiony przód i tył pomaga mniej doświadczonym osobom, unikać przypadkowego łapania krawędzi. 

Deska snowboardowa Raven Satine bardzo dobrze sprawuje się podczas jazdy i podczas zabawy. Wszechstronność modelu to bardzo duża zaleta dla osób pragnących uniwersalnych rozwiązań. Snowboard ten ma jeszcze kilka zalet. 

Po pierwsze. Trwała powłoka zabezpieczająca deskę Biax Fiberglass, która również wzmacnia sztywność skrętną. Jest ona poprowadzona na całej długości deski i otula rdzeń by zapewnić jakość i trwałość oraz sztywność. 

Po drugie. Lekkość snowboardu jest zapewniona przez drewno z topoli, a zastosowany ABS Sidewall zabezpiecza rdzeń przed uszkodzeniami i szkodliwym działaniem wilgoci. Konstrukcja Sidewall również odpowiada za przenoszenie mocy z pracy naszych nóg na deskę, a także podnosi amortyzację. Tu także spotkamy budowę Directional Twin Shape, która oznacza dłuższy przód niż ogon, choć szerokość ich jest dokładnie taka sama, a fleks wszędzie równy.

Największe atuty modelu:

  • Profil camrocker sprawia, że ta deska sprawdza się w każdych warunkach.
  • Kształt i topolowy rdzeń sprawią, że jazda jest przyjemna.
  • Uniwersalny model: do jazdy na przygotowanym stoku i do zabawy.

Specyfikacja deski snowboardowej Raven Satine:

Długość: 144 cm, 147 cm

Stan: nowy 

Rodzaj: All mountain/Freestyle

Budowa: Sidewall/Sandwich

Kształt: Directional Twin-Shape

Ślizg: Extruded 

Profil: Camroker

Flex: Soft

Długość 144 cm 147cm
Promień skrętu: 6,1 6,4
Taliowanie

282-236-282

285-240-285

Model: bez wiązania

Raven