Buty narciarskie dla dzieci Rossignol Comp J4
search
  • Buty narciarskie dla dzieci Rossignol Comp J4

Buty narciarskie dla dzieci Rossignol Comp J4

250,00 zł
  • Buty narciarskie używane dla dzieci
  • Wygodne zakładanie i ściąganie dzięki elastycznej skorupie
  • Model: 4 klamry
Rozmiar: 23
Ilość
Kraków, ul. Dąbska 18/Lu 16

Buty narciarskie dla dzieci Rossignol Comp J4  są odpowiednie dla średnio zaawansowanych narciarzy, ale także świetnie sprawdzą się dla ambitnych chcących energicznie jeździć dzieci. Dobre dopasowanie i stabilność zapewniają 4 klamry, z których dwie posiadają łatwą do przestawienia zębatkę, co pozwala na lepsze dostosowanie do obwodu nogi.

Największym atutem tego modelu jest lekka skorupa, którą wykonano z elastycznego tworzywa. A co bardzo ważne, flex butów narciarskich jest adekwatny dla dzieci rozwijających swoje umiejętności narciarskie. Dzięki takiej konstrukcji dziecko nie odczuje nadmiernego zmęczenia podczas jazdy.

Buty narciarskie dla dzieci Rossignol Comp J4 są wygodne i ciepłe, a to kolejny atut tego dziecięcego modelu. Buty narciarskie dla dzieci Buty narciarskie dla dzieci Rossignol Comp J4 charakteryzują się też łatwym do odgięcia językiem, co pozwala na je bez trudu założyć nogi.

W przypadku trudności z ustaleniem właściwego rozmiaru dla małych dzieci zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem pt. "Jak dobrać buty narciarskie dla dziecka". 

Rossignol