Buty narciarskie dla dzieci Head Kore 60
search
  • Buty narciarskie dla dzieci Head Kore 60

Buty narciarskie dla dzieci Head Kore 60

280,00 zł
  • Buty narciarskie używane dla dzieci
  • Świetny wybór dla średnio zaawansowanych
  • Flex na poziomie 60
  • Uniwersalna szata graficzna
Rozmiar: 23
Ilość
W magazynie

Buty narciarskie dla dzieci Head Kore 60

Twoje dziecko pokocha te buty za komfort i możliwości, które dają. Oferują świetne dopasowanie do stopy młodego i wymagającego narciarza dostarczając odpowiedniej izolacji i ciepła. To rewelacyjne buty dla dla dzieci o średnio zaawansowanych umiejętnościach. Flex na poziomie 60 zapewnia idealną możliwość do szkolenia techniki narciarskiej.

Istotną cechą, w którą wyposażono ten model jest funkcja regulacji Flex. Pozwala ona za pomocą śruby umieszczonej w tylnej części cholewki na zmniejszenie sztywności buta. To rozwiązanie pozwoli narciarzowi na dopasowanie do jego preferencji. 

Buty narciarskie dla dzieci Head Kore 60 wyposażone są w 4 klamry, które sprawnie i łatwo można zapiąć. Dwie górne klamry posiadają możliwość regulacji, poprzez przestawienie zębatki. Taka konstrukcja umożliwia właściwe dostosowanie do obwodu nogi. Model posiad także pasek, który pomoże w optymalnym dostosowaniu buta, wypełni lukę pomiędzy językiem na kończyną i sprawi, że młody narciarz uzyska lepszą kontrolę nad nartami podczas jazdy.

Są przeznaczone zarówno dla dziewczyn jak i dla chłopców, a szata graficzna zaprojektowana została w kolorze antracytu.

W przypadku trudności z ustaleniem właściwego rozmiaru butów narciarskich dla dzieci zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem
pt. "Jak dobrać buty narciarskie dla dziecka". 

Head