Buty narciarskie

    Marzą Ci się nowe buty narciarskie, bo obecne nie spełniają już Twoich oczekiwań? Przyjdź zobaczyć nową ofertę produktów oferowanych przez producentów m.in: Head, Tecnica, Lange, Fisher, Atomic czy Rossignol i Dalbello.

Rok w rok czołowi producenci sprzętu narciarskiego prześcigają się w innowacyjnych rozwiązaniach i starają się wprowadzić modyfikacje, aby jeszcze bardziej dopasować swoje produkty do rosnących oczekiwań klientów. W miarę rozwoju umiejętności każdy narciarz potrzebuje zmiany, a nowe produkty kuszą swoimi atrybutami. Nowe technologie m.in Custom Adaptive Shape czy nowe struktury  wkładek wewnętrznych w butach narciarskich,  zapewniają bardzo wysoki komfort i ciepło nawet w mroźne dni np. dzięki zastosowaniu włókna typu Celliant&Lambswool, czy Primaloft.

    W tej kategorii możesz zobaczyć nowe modele butów narciarskich damskich oraz męskich i unisex w dobrych cenach. Jeśli jednak nie szukasz nowych butów narciarskich zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu i sprawdzenia bardzo szerokiej oferty butów narciarskich używanych. Zachęcamy Cię do przymierzenia wybranych modeli i skorzystania z oferty w naszych sklepach stacjonarnych.

Aktywne filtry