Narty Blizzard Alight Limited
search
  • Narty Blizzard Alight Limited
  • Narty Blizzard Alight Limited
  • Narty Blizzard Alight Limited

Narty Blizzard Alight Limited

850,00 zł

Narty używane

Model damski

Długość: 144
Ilość
Łódź, ul. Żeromskiego 73

Narty Alight marki Blizzard to wyjątkowo lekka narta, gwarantująca bardzo wysoką wydajnośći dostarczająca przyjemności podczas jazdy. Rdzeń narty jest wykonany z drewna, z topoli i buku i dodatkowo jest wzmocniony włóknem szklanym.

Parametry techniczne:

Długość: 144 cm, 150 cm, 156 cm

Promień skrętu: 10 (144 cm) 11 (150 cm) 12 (156 cm)

Wiązanie: Marker 10 LTL [but z podeszwą  alpejską ISO 5355 oraz Grip Walk]

Rdzeń: drewniany: topola i buk

Model: damskie

Styl jazdy: All round

A oto ich atuty:

W nartach Blizzard Alight zastosowano konstrukcję Quatro Technology. Opiera się ona o czynniki m.in takiej jak: Racing ConstructionCarbon Spine, których celem jest maksymalizacja wydajności, zwiększenie mocy, poprawa kontroli nad nartą i ograniczenie drgań podczas szybkiej jazdy. Promień skrętu, który w zależności od długości nart, zawiera się w przedziale 10-13 m. Zapewnia on pełną kontrolę i posłuszeństwo nawet w najtrudniejszych warunkach jak np: muldy, kopny śnieg.

Konstrukcja Rocker wpływa nałatwiejsze manewrowanie nartami oraz większy kontakt ze śniegiem podczas jazdy na krawędziach przy znacznie mniejszym użyciu siły.

Wiązanie nart to Marker 10 TLT, w którym bardzo łatwo zapniemy każdego buta z podeszwą alpejską oraz z podeszwą typu Grip Walk. Siła wypięcia DIN to zakres od 3-10. Sposób montażu Marker 10 TLT do nart to płyta FDT. Rozwiązanie to umożliwia dopasowanie butów narciarskich w zakresie długości skorupy od 260mm-388 mm.

Blizzard