Narty Head Light Joy
search
  • Narty Head Light Joy
  • Narty Head Light Joy
  • Narty Head Light Joy

Narty Head Light Joy

650,00 zł
  • Narty używane
  • Model damski

Długość: 143
Ilość
Łódź, ul. Żeromskiego 73

Narty przeznaczone dla Pań o średnich umiejętnościach jazdy. Są bardzo stabilne. Sprawdzą się bardzo dobrze na niewyratrakowanych trasach. Wyposażone są w liczne i cenne dla narciarzy technologie.

Parametry techniczne dla długości:

Długość: 143 cm / 148 cm / 153 cm

Taliowanie:  125-72-106 / 128-72-106 / 127-72-107

Promień skrętu8.7 / 9.4 /10.1

Wiązanie: Tyrolia SRL 9.0 z zakresem siły wypięcie 2,5-9 [but z podeszwą  alpejską ISO 5355 oraz Grip Walk]

Rdzeń: drewniany

Model: damskie

Styl jazdy: All round

A oto ich zalety:

Po pierwsze: ERA 3.0 - adąc na nich nie odczujesz nieprzyjemnych wibracji, a to za sprawą technologii. To połączenie odpowiedniego wydłużonego rockera, reaktywności i progresywnego promienia skrętu, które sprawiają, że sterowanie nartami jest bardzo pewne i precyzyjne. dodatkowym atutem tejże technologii jest lepsze odczucie przyczepności  do śniegu, podczas jazdy na krawędziach. 

Po dugie:  Technologia Graphene. Narty Head Light Joy wykonane są przy zastosowaniu najlepszych materiałów do ich budowy. Właściwości graphenu to bardzo duża wytrzymałość na odkształcenia, niska waga i sztywność. 

Po trzecie: Allride Rocker, który wspomaga kierowanie nartami oraz konstrukcję Power Sidewall Jacket Construction, której celem jest doskonała przyczepność nart do śniegu i zwiększona amortyzacja - dzięki obrzeżom wykonanym w technologii ABS.

Połączenie wszystkich technologi Graphenu, ERA 3.0, konstrukcji Power Sidewall Jacket Construction powodują, że narty dają olbrzymią przyjamnośc podczas całodniowej jazdy.

Narty Head Light Joy posiadają wiązania Tyrolia SLR 9.0.  Są one kompatybilne z podeszwami alpejskimi oraz Grip Walk. Ten model wiązania posiada system TRP, czyli jest wyposażony w specjalne wkładki do dokładnego centrowania buta w nartach. To dzięki temu obciążenie kolan i wiązadeł jest znacznie mniejsze i pozytywnie wpływa na wydajność jazdy. Dla bezpieczeństwa użytkownika zastosowano technologię Full Diagonal i Anti Fiction Slider, które ułatwiają w razie zagrożenia lub upadku wypięcie butów w każdej płaszczyźnie.

Head