Narta Volkl Flair 72
search
  • Narta Volkl Flair 72
  • Narta Volkl Flair 72
  • Narta Volkl Flair 72

Narta Volkl Flair 72

750,00 zł
Długość: 144
Ilość
Łódź, ul. Żeromskiego 73

Flair 72 to świetna narta dla osób początkujących i średnio zaawansowanych. Wzbogacona jest w kilka technologii, które czyni ją bardzo atrakcyjną.

Parametry techniczne dla długości 151 cm:

Długość: 151 cm

Taliowanie: 123-72-104

Promień skrętu: 11,4 

Wiązanie: Marker Compact [but z podeszwą  alpejską ISO 5355 oraz Grip Walk]

Rdzeń: drewniany

Model: damski/junior

Styl jazdy: All mountain

Kolekcja: 2020

A oto ich atuty:

Technologia Tip Rocker, w którą narty zostały wyposażone jest stworzona po to aby łatwo, ale pod pełną kontrolą narciarz mógł wejść z zakręt, zachowując bezpieczeństwo. To wszystko zapewnia odpowiednia geometria, wyprofilowanie i uniesienie przedniej części narty. Model oferuje bardzo dobrą wydajność i efekty podczas jazdy.

Narty Volkl Flair 72 idealnie pozwalają się prowadzić. Są bardzo dobrym wyborem do nauki jazdy. Zapewniają łatwość obrotu, przesunięcia czy manewrowania, a to są czynniki bardzo istotne podczas szkolenia umiejętności.

Kolejnym rozwiązaniem technologicznym jest konstrukcja Composite Core. Taka budowa pozwala na miękkość i odpowiedni flex. Narta jest bardzo stabilna, z ograniczoną masą. A największą jej zaletą jest łatwość prowadzenia i wchodzenia w zakręty. Rdzeń narty jest zbudowany z drewna.

Deski wyposażone są w bardzo dobre wiązania firmy Marker, do których możemy zastosować zarówno buty z tradycyjną podeszwą, jak również z podeszwą Grip Walk.

Produkt pochodzący z kolekcji 2020 r., w uniwersalnych i zawsze ponadczasowych kolorach bieli z elementami czarnego.