Narty dla dzieci Volkl Chica
search
  • Narty dla dzieci Volkl Chica
  • Narty dla dzieci Volkl Chica

Narty dla dzieci Volkl Chica

320,00 zł
  • Narty używane dla dzieci
  • Ceny są podane przy każdym rozmierze
  • Kolory: biały, róż, niebieski
Długość: 80
Ilość
Łódź, ul. Żeromskiego 73

Narty Volkl Chica zostały zaprojektowane dla małych narciarek. Są bardzo łatwe w prowadzeniu i zapewniają przyjamność z jazdy na stoku. Ich atutem jest lekkość. 

Rdzeń nart został wykonany w technologii Composite Core. Odpowiednia geometria nart powodują, że dziecko sprawnie poradzi sobie podczas rozpoczynania swoich pierwszych skrętów i sterowania nartami. 

Narty Volkl Chica posiadają roker, który pozwoli na łatwe wchodzenie w zakręty i sprawi, że jazda na nich stanie się o wiele prostsza. Zewnętrzna warstwa jest bardzo odporna na zarysowania, co pozwala długo cieszyć się ich atrakcyjnym wyglądem. A zestawienie przyjemnych kolorów: bieli, różowego i błękitu przyciągnie oko niejednej  małej dziewczynki.

Narty wyposażone są w wiązania Marker z siłą wypięcia DIN 0,7-4,5. Oznacza to, że mogą na nich jeździć dzieci o masie od 12-55 kg. Wiązania pasują do butów z systemem Grip Walk oraz z tradycyjną podeszwą alpejską.

W trosce o bezpieczeństwo małych narciarzy informujemy, że narty są po profesjonalnym serwisie, są przygotowane do jazdy, a ich wiązania zostały sprawdzone.

Parametry techniczne dla długości:

Długość: 70 cm oraz 100 cm

Promień: 4,7  / 8,3

Taliowanie: 93-67-76 / 100-68-82 

Wiązanie: Marker  [but z podeszwą  alpejską oraz Grip Walk]

Stan: używane

 

Volkl