• -200,00 zł
Narty Atomic Cloud Black Heaven
search
  • Narty Atomic Cloud Black Heaven

Narty Atomic Cloud Black Heaven

1 500,00 zł
1 300,00 zł Zniżka 200,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 1 500,00 zł -200,00 zł

  • Narty damskie
  • Stopień: początkujący, średnio zaawansowany
Długość: 142
Ilość
Łódź, ul. Żeromskiego 73

Narty Atomic Cloud Black Heaven to seria dedykowana dla początkujących i średnio zaawansowanych narciarek. Narty należą do doskonałej, i szalenie popularnej serii nart zjazdowych marki Atomic. To model charakteryzujący się łatwym prowadzeniem i komfortową inicjacją skrętu. Są bardzo zwinne. Idealnie nadają się do całodniowej jazdy o stylu rekreacyjnym. Deski czarują swoją elegancką szatą graficzną. 

Parametry techniczne dla długości 142:

Długość: 142 cm

Szerokość pod butem: 71

Promień skrętu: 13,8

Wiązanie: Atomic M 10 [but z podeszwą  alpejską ISO 5355 oraz Grip Walk]

Model: damskie

Styl jazdy: All mountain

Sezon: 2021/2022

Stan: nowe narty

Atuty modelu:

Narty Atomic Cloud Black Heaven posiadają konstrukcję Piste Rocker, aby łatwe sterowanie i zwiększone unoszenie pomogły szkolącym się narciarkom na swobodne sterowanie nartami i przyjemną jazdę. Uniesiony przód narty ułatwia skręty, pozwoli także na większą stabilność, a ta jest bardzo ważna w trudnych warunkach na stoku. Narty najlepiej sprawdzają się na przygotowanych stokach. 

Narty mają zamontowane bardzo lekkie wiązania. To model Atomic M 10, który bez większego trudu precyzyjnie przypnie niemal każdy but. Nie musisz się martwić czy masz buty narciarskie z tradycyjną podeszwą alpejską czy podeszwą typu Grip Walk. Oba modele umożliwią Ci bezpieczeństwo i odpowiednie trzymanie.

Atomic